Олег Синєгубов проінспектував місце обсервації в Решетилівці

Це – гуртожиток державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського». Там в разі потреби готові прийняти 150 людей, які повертаються з-за кордону. Нагадаємо, рішенням Уряду всі, хто приїхав з-за кордону, мають пройти двотижневу обсервацію.

Біля стін гуртожитку «Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського» – зібрання. Очільник області з директором Департаменту охорони здоров'я приїхали, щоб провести інспекцію і з'ясувати, чи підходить даний заклад для обсервації. Огляд почали з житлових кімнат та харчоблоку.  

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ця будівля повністю відповідає тим вимогам, які нині висуває МОЗ, щоб це місце використати для обсервації. Таких місць по Полтавській області ми визначили як 12. Їх кількість постійно збільшується, і ми їх інспектуємо на відповідність вимогам. Загальна кількість місць по області вже більше 1000.

Гуртожиток – секційного типу, є ізольовані кімнати, в кожній – автономна каналізація. Нещодавно тут зробили ремонт. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Ми готувалися трішки до іншого, готувалися до спорту, а вийшла установа для самоізоляції, для людей, які є переносниками вірусу. Але це укладення коштів себе виправдовує. Зараз, якщо у нас не буде вистачати ресурсів, то ми готові провести у будь-який час сесію обласної ради.

Олег Синєгубов додав, що медичний персонал, який стежитиме за тими, хто перебуває на обсервації, забезпечений засобами індивідуального захисту. Лікарні також готові до можливого збільшення людей з COVID-19. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Ми визначили 17 інфекційних відділень, які перші будуть приймати хворих. І вони вже приймати почали. Далі ми розробили другу та третю чергу, це ті лікарні, на базі яких функціонують ті відділення, які можуть бути оперативно перепрофільовані. Наразі потужність цих лікарень становить 250 ліжкомісць, але оперативно їх можуть збільшити до 1000.

Медичного обладнання на Полтавщині також вистачає: у наявності – 326 апаратів ШВЛ, ще на близько пів сотні очікують. У всіх інфекційних відділеннях є кисень.

На Полтавщині жодна людина не знаходиться на обсервації. Ті, хто повернувся з-за кордону, перебувають на самоізоляції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію