До колоній Полтавщини доставили гуманітарну допомогу

До державних установ Північно-Східного міжрегіонального управління минулого тижня продовжувала надходити гуманітарна допомога від державних, громадських, релігійних організацій та приватних осіб.

Так, Машівська виправна колонія (№9) отримала допомогу від фізичної особи у вигляді 12 одиниць окулярів захисних, 12 пар рукавичок медичних, 1 кг засобу дезінфікуючого, 5 л засобу для миття посуду, 50 бахілів, 12 накидок медичних, 12 шапочок медичних. Від профспілки установи отримано 2 кг дезінфікуючого засобу.

Божковська виправна колонія (№16) отримала благодійну допомогу від громадянки Таскіної Н.В. у вигляді 24 л хлоридного розчину, 5 л антисептичного засобу, 5 л рідкого мила та 100 пар одноразових гумових рукавичок та від Української православної церкви отримано допомогу у вигляді 60 одиниць масок.

Крюковська виправна колонія (№29) отримала гуманітарну допомогу від Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні у вигляді 90 брусків мила банного господарчого та 100 плакатів щодо роз’яснення запобігання поширення коронавірусу .

Полтавська виправна колонія (№64) отримала допомогу від первинної профспілкової організації установи у вигляді 50 одиниць захисних масок, 25 пар рукавичок нітрилових медичних, 14 л дезінфікуючих та антисептичних засобів для рук та обличчя.

Кременчуцька виховна колонія отримала благодійну допомогу від Кременчуцького аматорського театру «МЕЛАХ» у вигляді 10 брусків господарського мила, 5 л господарського рідкого мила, 5 пачок серветок для господарських потреб, 5 л універсального миючого засобу, 25 л рідкого мила;

Для Полтавської установи виконання покарань (№23), за сприяння Полтавської обласної профспілкової організації, було придбано 300 л дезінфікуючих засобів.

Станом на 13 квітня 2020 року, випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом, серед персоналу, засуджених та ув’язнених не зареєстровано. Епідеміологічний стан задовільний, повідомили в Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання крим.покарань.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію