На вихідних в області санітарними розчинами оброблятимуть вулиці та тротуари

Кількість контрольно-пропускних пунктів на Полтавщині оптимізують. Ще одна хвора на коронавірус – у Кременчуці. Про це та інше йшлося на черговому брифінгу у Полтавській ОДА.

Традиційний брифінг проходив за участю першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна та заступника начальника Головного управління ДСНС у Полтавській області Володимира Гришаніна. Дмитро Лунін на початку охарактеризував загальну ситуацію із коронавірусом у державі.

Зокрема, в Україні на даний час зафіксовано 2203 випадки захворювання на COVID-19. Із них 69 – летальних, 61 пацієнт одужав. Найбільше – у Чернівецькій області – 366 випадків, у м.Київ – 348, в Івано-Франківській області – 254 ,Тернопільській – 196, Київській – 140, Вінницькій – 119, Черкаській – 86, Рівненській – 85, Кіровоградській і Львівській – по 82 випадки. На Полтавщині уже 20 хворих. За останню добу зафіксовано ще один випадок.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА 

- Жінка 66 років із Кременчука. Із 6 квітня вона перебуває на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Кременчуцької лікарні. Жінці надається необхідна медична допомога та епідеміологи встановлюють шляхи інфікування та коло контактних осіб.

На вихідних здійснюватимуться профілактичні санітарні заходи, щоб не допустити поширення коронавірусу, наголосив перший заступник голови ОДА.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА 

- Будуть обробляти вулиці та тротуари. Для цього використовуватимуть пожежно-рятувальну техніку, спеціальні техніку та спеціальні дезінфікуючі суміші з вмістом хлору. Фахівці служби будуть приділяти увагу найбільш жвавим вулицям міст та населених пунктів.

Дмитро Лунін також наголосив: кількість контрольно-пропускних пунктів в області оптимізують, їх буде 10. Спікер говорив і про підтримку підприємцями медичної сфери. Останнім часом вона, за його словами, посилилася.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- На сьогодні приватний сектор готовий виділити більше 180 млн грн на підтримку лікарень області. Загалом більше 300 підприємців та підприємств підтримали медзаклади регіону на 66 млн грн.

Учасники брифінгу висловлювали стурбованість збільшенням останнім часом кількості пожеж в області. Кількість займань цього року в області зросла вдвічі. Заступник начальника ГУ ДСНС Полтавщини Володимир Гришанін повідомив, що станом на 10 квітня на Полтавщині зареєстровано 670 пожеж в природних екосистемах, із них 35 лісових. Порівняно з минулим роком кількість пожеж зросла на 50%. На відкритій території з початку року виникло 630 пожеж та 5 торф’яних. 

Володимир Гришанін, заступник начальника ГУ ДСНС Полтавщини 

- Ми маємо такі випадки, коли сусід бачить, що його сусід проводить випалювання сміття – він уже намагається людині сказати, що це може призвести до якихось плачевних наслідків і проводить гасіння цієї пожежі. Хочу звернутися до свідомості громадян, до свідомості небайдужих – все ж таки цей навал зупинити цих пожеж.

А от Дмитро Лунін вкотре наголосив на необхідності неухильного дотримання правил карантину.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Карантин – це не канікули. Прошу всіх залишатися вдома, дотримуватися режиму карантину, режиму самоізоляції, не виходити зайвий раз на вулицю, без потреби та носити маски.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію