Корпорація «АТБ» допомагає соціально незахищеним верствам населення

Майже 580 000 продуктових наборів на суму 100 млн. грн. мережа надала таким людям в Україні. Нині їх розносять по домам соціальні працівники. Як це відбувається у Полтаві, бачили наші журналісти.

- Ніна Кузьмівна, подаруночок вам

- Спасибі!

У Подільській районній раді Полтави соціальні працівники розносять продуктові пакети стареньким.

Ніна Яковенко, пенсіонерка

- Дуже задоволена. Спасибі велике. Дай Боже вам теж здоров’ячка.

Антоніна Жарська, пенсіонерка

- Спасибі АТБ, спасибі великим людям, що не забувають нас.

Із 3 квітня цього року корпорація «АТБ» втілює спільний з Міністерством соціальної політики України благодійний проєкт адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання.

Сергій Демченко, начальник управління з корпоративних комунікацій корпорації «АТБ»

- Це благодійна адресна допомога щодо надання продуктових наборів людям похилого віку, пенсіонерам, ветеранам, одиноким людям тощо. Компанія виділила 100 мільйонів гривень для реалізації цієї програми, і підготовлено майже 580 тисяч, які будуть передані зазначеним категоріям населення у 191 населеному пункті та селищі країни.

Аліна Шпигун, керуюча магазином АТБ-маркет 

- До складу продуктових наборів входить крупа, сіль, цукор, лимон, чай  та інше. В умовах поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та оголошення загальнонаціонального карантину компанія «АТБ маркет», як соціально відповідальний бізнес, націлена на проведення благодійних проєктів, що спрямовані на всебічну підтримку потребуючих громадян.

У Полтаві пакети для соціально незахищених збирають майже щодня.

Андрій Каркач, заступник голови Подільської у м.Полтава ради, начальник управління соц.захисту населення

- Ми вже отримали 376 подаруночків, сьогодні – 65. І там, згідно з графіком, через кожні дві дні ми отримуємо ці продуктові набори і роздаємо їх по мірі отримування.

Таку ініціативу високо оцінили як пересічні громадяни, так і влада.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Люди чим можуть допомагають. І лікарям, і АТБ, як ми анонсували, збирають продуктові набори. Щоб люди похилого віку, одинокі не залишилися вдома без продуктів харчування, без необхідних ліків тощо. За це ще раз їм подяка.

Юлія Сіденко, соціальний працівник

- Це чудово, що вони допомагають, що людей не залишають у біді.

Вікторія Сап’янова, соціальний працівник

- Це відмінна ідея, відмінна справа. Добрі справи завжди заохочуються.

Андрій Каркач, заступник голови Подільської у м.Полтава ради, начальник управління соц.захисту населення

- Я вважаю, це дуже вчасний крок у період карантину, у період загострення цієї епідемічної ситуації, коли великий бізнес пішов назустріч. Я б сказав би: соціально відповідальний бізнес.

Благодійний проєкт адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення від корпорації «АТБ» триватиме до 23 квітня цього року. Тож іще чимало полтавців матимуть змогу отримати благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію