11 телекомпаній України взяли проєкти телеканалу «Центральний»

Обмін контентом: перші результати. Телеканал «Центральний» продовжує безкоштовно надавати свій власний відеопродукт для трансляції іншим мовникам. Через пандемію коронавірусу телекомпанії зупинили зйомки проєктів, закрили програми, і мовники зіштовхнулися з неможливістю виготовляти власний контент та оперативно закупити жанровий. За час обміну одинадцять телекомпаній України виявили бажання отримати проєкти телеканалу «Центральний».

Дякуємо #MediaChangeUkraine всеукраїнському проєкту обміну контентом між телекомпаніями, ініційованому членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Mаксимом Онопрієнком, завдяки якому ми зараз ділимося проєктами з нашими колегами. І вже одинадцять телекомпаній України виявили бажання отримати проєкти телеканалу «Центральний».

Олександр Наконечний, програмний директор телеканалу «Центральний» 

- На даний час за програмою обміну контентом на час карантину до нашого телеканалу звернулися 11 телекомпаній. Найбільший попит отримали освітні програми, кулінарні та спортивні.

- Донбас Онлайн;

- телекомпанія «Умань»;

- «Сатурн TV» - Умань;

- TV7+ з Хмельницього;

- ТРК «Надвірна» з Івано-Франківська;

- ТРК «Март» - Миколаїв;

- «Ільдана» - Черкаси;

- «ТVA» - Чернівці;

- «Uin»- Закарпаття;

- Proфіt - Харків;

- «Погляд» - Київ

Критерії, за якими обирали відеопродукцію, – різні: хтось узяв увесь пропонований контент, а хтось обирав тематично.

Нам вдалося поспілкуватися із заступником директора телеканалів «Погляд» та «Погляд Київщина», щоб дізнатися, чим привабили їх проєкти «Центрального». Адже вони обрали одразу 4 проєкти: «Автограф», «Це смачно», «Потанцюймо» та новий проєкт «Навчаємося вдома», який є унікальним та не має альтернативи. 

Олександр Глебець, заступник директора телеканалів «Погляд» та «Погляд Київщина»

- «Потанцюймо» – він мені видався естетичним, красива картинка, гарний настрій, саме те, чого не вистачає зараз. «Це смачно» – знову ж таки, коли знаходишся вдома, то готуєш, а гарно готувати – смачно. «Автограф», майже постійно актуально. Люди спілкуються, гарні інтерв'ю – вони завжди доречні.

Обмін триває, телеканал «Центральний» чекає заявок та готовий надавати власний контент.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію