День відкритих дверей для полтавських журналістів влаштували напередодні в обласному відділенні «Партії регіонів»

Представникам ЗМІ продемонстрували обласний виборчий штаб партії, новітні ДжіПіЕрЕс технології, які допомагають відстежувати, де знаходиться агітаційний транспорт, та інші новинки цьогорічної передвиборної кампанії партії. На питання журналістів відповів керівник обласного виборчого штабу «Партії регіонів», депутат Верховної Ради 5-го скликання Владислав Лук'янов.

Обласний виборчий штаб «Партії регіонів» почав працювати в серпні. Тут завжди людно – йде активна робота з агітаторами та спостерігачами, членами дільничних комісій, розповідає журналістам керівник штабу, депутат Верховної Ради 5-го скликання Владислав Лук'янов. Крім того, за останній місяць літа до лав партії тільки у Полтаві вступило 590 новобранців, а по області – більше тисячі. Головне повідомленння, яке «Партія регіонів» пропонує суспільству – це дуже потужний соціальний пакет, зазначає Владислав Лук'янов. І, додає, він відрізняється від пропозицій їх опонентів по виборчій кампанії, в першу чергу, системністю і всебічним охопленням проблем соціального блоку, починаючи від збільшення допомоги при народженні першої дитини.

«Партія регіонів» переконана, що українці розуміють, де в нинішніх передвиборних заявах різних політичних сил правда, а де спекуляції. І впевнена у своїх перемозі. Щоб не казали опоненти, програма «Партії» прорахована і основана на реальних цифрах, зазначає керівник обласного штабу регіоналів. Він сам брав участь в її розробці. Деякі пункти програми сьогодні навіть почали копіювати опоненти партії.

«Партія регіонів» на майбутніх виборах сподівається отримати не менше 35-40% голосів виборців вцілому по Україні, і 30-35 – безпосередньо на Полтавщині, зазначив керівник обласного штабу, підсумовуючи прес-конференцію. Після неї Владислав Лук'янов влаштував для журналістів екскурсію штабом.

Стрічка новин