Три місяці – без ліфта

В умовах карантину – ще й без ліфта. Мешканці цієї полтавської багатоповерхівки скаржаться, що змушені ходити пішки з січня. Наразі – не до прогулянок, але люди зайвий раз не можуть піти до магазину чи до аптеки. Зйомки цього сюжету розпочали ще до введення карантину, чекали, що ж скажуть комунальники.

Біля під'їзду будинку по вулиці Майдан Незалежності, 1а стурбовані мешканці кажуть: були уже у всіх інстанціях, але відповіді немає.

Віталій, мешканець будинку 

- У нашому будинку живуть люди похилого віку, які не виходять, інваліди та люди після операцій. Я вважаю, що ремонт ліфту дуже затягнувся.

Ліфт перестав працювати ще взимку, з 17 січня, а коли його відремонтують – невідомо.

- Він, звичайно, працював погано, трясся постійно. Ми боялися ним користуватися. Приходив майстер, сказав, що працює він нормально. Потім відключили, а 18 квітня буде вже п'ятий термін. Спочатку говорили – ввімкнуть в кінці місяця, потім – 20 числа, потім – ще. Але коли сказали, що аж в квітні, ми не в змозі змиритися.

Надія, мешканка будинку 

- Ми постійно платимо в ЖЕО №2. Туди в ж входить і ремонт ліфта. Вони відраховують кошти, але ліфт нам не ремонтують.

Ми звернулися до управління житлово-комунального господарства, щоб дізнатися, коли запрацює ліфт та в чому затримка.

Віталій Худолій, заступник начальника управління з питань розвитку ЖКГ Полтавської МР

- По даній ситуації ситуація наступна: ліфт знаходився уже в досить поганому стані. Робити поточний ремонт там не зовсім доречно, бо досить багато потрібно замінювати деталей. Ми наразі чекаємо розроблення проєктно-кошторисної документації, щоб провести там повністю капітальний ремонт по заміні ліфта. Як тільки буде виготовлена документація, будемо підписувати договір з підрядною організацією. По часу...поки що не можу зорієнтувати, але плануємо, що влітку ми його встановимо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію