Карантин не вплине на звільнення солдатів-строковиків у запас

Українські військовослужбовці, які відслужили встановлені терміни, будуть звільнені у запас вчасно, повідомив міністр оборони України Андрій Таран.

"Термін виконання заходів, пов'язаних зі звільненням у запас військовослужбовців, які відслужили встановлені терміни служби, залишаються без змін", - сказав він в ефірі програми "Сніданок з 1+1" .

Таран нагадав, що черговий призов громадян на строкову військову службу указом президента України перенесено з квітня-червня на травень-липень 2020 року з метою недопущення поширення в державі респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У Міністерстві оборони також зазначили, що чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України. Загалом, планується призвати і направити у війська 16 тис. 460 осіб, зокрема до Збройних сил України - 9 тис., Національної гвардії - 5 тис. 460 осіб, Державної прикордонної служби - 1 тис. 300 осіб та до Державної спеціальної служби транспорту - 700 осіб.

У квітні-липні 2020 року із ЗСУ будуть звільнені майже 6 тис. 700 військовослужбовців-строковиків. У Міноборони запевнили, що військовослужбовців строкової служби, як і раніше, не залучатимуть до виконання завдань у районі проведення Операції об'єднаних сил.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію