Великодні паски на Полтавщині святитимуть на хлібопекарських підприємствах

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота повідомив, що нині ведуть переговори з усіма місцевими телеканалами, що забезпечать трансляцію богослужінь на телебаченні.

На традиційному брифінгу голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, голова Полтавської облради Олександр Біленький та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота обговорили як у регіоні святкуватимуть Великдень.

«Щоб люди не йшли масово святити паски до церкви, ми вирішили їх освятити безпосередньо на виробництві. Тож у торгових мережах будуть продавати уже освячені вироби, – сказав Олег Синєгубов. – Під час богослужінь у храмах має знаходитися не більше 10 людей. Але ж ми можемо уявити, яка черга вірян може зібратися біля храмів. Тому ще раз звертаюся до полтавців, закликаю залишитися вдома і відсвяткувати Великдень в колі найближчих людей. Не їздити на природу, шашлики великими компаніями, не запрошувати гостей. Зараз головне – це здоров’я».

Також спікери нагадали полтавцям про випадок розповсюдження вірусу між священнослужителем та прихожанами однієї церкви, який зафіксовано в Україні. І закликали полтавців не наражати себе та інших на небезпеку й на період карантину відмовитися від відвідування, зокрема, і храмів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію