У Полтаві виявлено першого хворого на коронавірус

В області їх уже 12. Правоохоронці ще переважно займаються профілактикою, але складених протоколів щодо порушення карантину уже побільшало. В області буде три лабораторії, де проводитиметься ПЛР-тестування. Про все це йшлося на традиційному брифінгу в ОДА.

На початку брифінгу Олег Синєгубов озвучив цифри, які загалом характеризують ситуацію в Україні.

Зокрема, за останню добу на COVID-19 захворіло ще 143 людини. Нині інфікованих уже 1462. Найбільше – у місті Києві – 253. У Чернівецькій області – 247, Тернопільській – 168, Івано-Франківській – 160, Київській – 97, Вінницькій – 67, Черкаській – 62, Сумській – 51 чоловік.

На Полтавщині уже 12 хворих: п'ятеро – у Кременчуці, четверо – у Горішніх Плавнях, по одному – у Миргороді, Машівці, а відсьогодні – і в Полтаві.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Це жінка 62 роки, яка контактувала із чоловіком у Машівці, у якого, як ми вже зазначали учора, підтверджено наявність коронавірусу. Її стан наразі задовільний.

Уже другий день в Україні діє посилений карантин. Такий крок незручний, але - вимушений і необхідний, наголосив очільник області. Він повідомив, що за увесь час карантину складено 90 адміністративних протоколів про порушення, 15 із них - учора.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- За появу у громадському місці без маски – 6 протоколів, за відвідування спортивних майданчиків – 4 протоколи, відвідування парків, скверів – 3 протоколи, перебування на вулиці без документів – 4 протоколи, протиправна торгівля – 1 протокол.

Олег Синєгубов також поінформував: Полтавщина отримала другий апарат для ПЛР-діагностики. Його надала корпорація "АТБ". Відтепер, за словами голови ОДА, в області можна буде створити три лабораторіії: дві – у Полтаві і одну – у Кременчуці, де подібне обладнання придбали підприємці. Очільник області насамкінець вкотре нагадав полтавцям про необхідність дотримуватися карантину.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Будь ласка, не виходьте без потреб на вулицю, користуйтеся масками, мийте руки. І, власне кажучи, дотримуйтеся тих прописаних вимог карантинних заходів. Все це робиться задля вашої безпеки. Сьогодні – 7 квітня, ми знаємо, Всесвітній день здоров’я. І я хочу побажати бути здоровими.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію