Рейдерське захоплення чи порушення карантину?

Рейдерське захоплення і мирне зібрання людей чи порушення карантину. У с.Степне Полтавського району громада зібралася, бо невдоволена змінами. За словами людей, цього дня мав приїхати новий керівник підприємства дослідного господарства «Степне». 

При в'їзді до села Степне місцеві зробили пропускний пункт. За їх словами, чекають на нового керівника підприємства дослідне господарство «Степне». Люди – проти цього призначення, навіть зібрали 200 підписів незгодних із цим рішенням.

Микола Журавель, працівник ДП «Степне»

- З учорашнього дня приїхав, не представився. А каже: я – ваш новий директор. І оце в нас таке відбувається, ніби самозахват гоподарства. Не представили, приїхав і – я ваш новий директор.

Коли з'явилася автівка чоловіка, якого місцеві називають новопризначеним директором, її заблокували. Приїхали представники поліції, які нагадували про каранатин і просили розійтися, а ще – прибрати блокпост.

- Ви готові до кримінальної відповідальності? Ви знаєте, які наслідки хвороби, може статися так, що нікому цю землю буде обробляти. Ви готові взяти на себе відповідальність, якщо хтось захворіє?

Блокпост прибрали, але не поспішали розходитися. 

Чоловік, якого місцеві називають новим директором, коментувати будь-що відмовився.

- Без коментарів

Представникам поліції він надавав свідчення і демонстрував копію якогось документу, але це було не призначення на посаду. Місцеві теж не бачили цього документу. Директором вважають Сокирку Петра, який наразі – на лікарняному.

Далі поліціянти разом з начальником Полтавського районного відділення поліції Миколою Черніковим поїхали в центр села, де місцеві чекали на нового керівника.

- Скажіть мені, будь ласка, де вам представили нового керівника? 

- А він повинен приїхати. 

- А він приїде чи ні?

- Ми ждемо його.

Голова профкому підприємства стверджує: людей не збирав. Місцеві вийшли самі.

- Ви писали в поліцію, за рейдерське захоплення? 

- Я телефонував на 102, але не відповідали.

- Людей ми зібрали...

- Ніхто їх не збирав, вони самі вийшли.

Представники поліції нагадували про карантин і просили розійтися. Місцеві ж вважали, що вони не порушують його умови, адже дотримуються дистанції в 2 метри і стоять в масках.

Причини, чому вийшли, пояснюють.

Григорій Павленко, в.о. голови профкому, інженер з матеріально-технічної частини ДП «Степне»

- На яких підставах новий директор приїхав, у п'ятницю приїздив, учора. На тракторну бригаду, до людей. Показати і представитися, що він – новий директор підприємства. У той час, як директора господарства призначає кваліфікована комісія, відповідна процедура є. Минулоріч, в травні заключено, контракт з Сокирком Петром Григоровичем на 5 років, а тут ні з того, ні з цього, в епідемію коронавірусу вирішили змінити директора.

Дмитро Сокирко, житель с.Степне 

- Люди у розпачі, люди не знають, що буде у них завтра, чи буде в кожного робота, чи не буде, а це просто жах.

Представники поліції ще раз роз'яснили правила поводження під час карантину, записали дані людей. Новий керівник підприємства не приїхав, тому місцеві розійшлися.

Петро Сокирко телефоном повідомив, що написав лист-звернення до генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, прокурора та керівника поліції області з повідомленням про злочин. 

Будь-яких заяв про переведення чи звільнення з займаних посад ми як керівники, призначені за результатами конкурсного відбору на підставі контракту, де визначений чіткий перелік підстав на звільнення, не писали. З наказами про переведення з даних посад нас ніхто не ознайомив. Про вищевказані накази нічого не було відомо. Керівників поставили уже перед фактом після внесення відомостей до Єдиного деравжного реєстру. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію