Фахівці Пенсійного фонду Полтавщини працюють у штатному режимі

В умовах карантину близько 600 працівників Пенсійного фонду області, що становить більше 73% від загальної кількості, залишаються на робочих місцях.

У числі іншого вони опікуються перш за все проблемами пенсійного забезпечення та обслуговування 30% населення Полтавщини для того, щоб понад 430 тис. жителів Полтавщини літнього віку залишалися вдома. Карантинні заходи не заважають стабільному фінансуванню та своєчасній виплаті пенсій - фінансування, виплата та доставка пенсій здійснюються в регіоні вчасно, відповідно до затверджених графіків.

Позитивом у ситуації, що склалася, є те, що все більше людей пенсійного віку надають перевагу обслуговуванню у банківських установах. На сьогодні вже 66% мешканців Полтавщини, що становить понад 284 тис пенсіонерів, обрали цей зручний і сучасний спосіб.

Порівняно з попереднім місяцем потреба на виплату пенсій в області у квітні зросла на 31 млн грн, і становить 1 млрд 427,8 млн грн. Таке зростання зумовлено призначенням щомісячної виплати у розмірі 500 гривень пенсіонерам старше 80-річного віку (29,8 млн грн) та спрямуванням коштів (1,2 млн грн) на перерахунки пенсій по стажу та заробітній платі працюючим пенсіонерам з 1 квітня.

Виплата пенсій розпочалася вчасно, відповідно до графіків фінансування. Станом на 6 квітня поштові відділення одержали готівку для пенсійних виплат по 8 квітня включно, а банківські установи фінансуються день у день. Пенсії представників силових структур профінансовані у повному обсязі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію