У районах Полтавщини дезінфікують вулиці і громадські місця

Рятувальники та працівники комунальних служб виконують комплекс робіт, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної інфекції на території Полтавщини.

Уже здійснили дезінфекцію центральних вулиць та зупинок громадського транспорту в Полтаві, Кременчуці, Хоролі, смт Котельві та Машівці. Також у містах та районних центрах дезінфікують під’їзди житлових будинків, дитячих майданчиків, тротуарів. Уже виконана частина робіт у Шишацькому, Лубенському, Диканьському, Великобагачанському, Гадяцькому, Новосанжарському, Карлівському, Кобеляцькому, Глобинському, Зіньківському, Лохвицькому, Семенівському Гребінківському та Пирятинському районах.

Загалом в області, лише за одну добу продезінфіковано 210 км дорожнього полотна, 49 тротуарів, 93 зупинки громадського транспорту,  240 житлових будинків та 58 дитячих майданчиків.

Співробітники ДСНС та комунальні служби працюють у захисних костюмах та дотримуються санітарних й протиепідемічних норм. Дезінфікують спеціальним хлорвмісним розчином «Нью Таб» та «Нью Дез». Він безпечний для людей і тварин, але вбиває низку вірусних та бактеріальних інфекцій. Даний розчин надає місцева влада і він  рекомендований «Полтавським обласним лабораторним центром міністерства охорони здоров’я України».

Із 6 квітня запланована дезінфекція громадських місць у Решетилівському, Миргородському, Оржицькому, Чутівському та Козельщинському районах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію