До Полтави у рамках партнерський відносин із німецькими землями Фільдера завітав самодіяльний хор «Фіш енд мо»

За 2 дні свого перебування у місті його учасники відвідали більшість полтавських пам'яток, дали кілька концертів, зокрема, у 30-й гімназії, у сім'ях учнів якої вони зараз і проживають. Більш за все німці оцінили полтавську гостинність, у відповідь наступного року запросили до себе у Штутгарт народний самодіяльний ансамбль сучасного бального танцю «Фестиваль» 30-ї гімназії. До речі, партнерським відносинам Полтави і земель Фільдера цього року виповнюється 20 років.

«Fish & more» у перекладі на українську означає «Риба і більше», або «Форель і більше». Своєрідну назву пояснюють тим, що перша пісня хору була про форель. Спочатку колектив існував як родинний, тоді його учасники вирішили, що голосів у хорі не вистачає, тому запросили друзів. Зараз колектив налічує 12 чоловік. Більшість учасників музичної освіти не мають, у складі «Fish & more» – педагоги, лікарі, а спів для них просто хоббі. У Полтаві всі вони вперше. Катя Хогневан – єдина у колективі, хто говорить російською. Вона в Україні не вперше, кілька років тому була в Одесі, цього року разом із родиною відпочивала під Львовом.

Запросили хор у рамках співпраці між Полтавою та землями Фільдера. Заступник міського голови Лариса Семеняга, яка курує цей напрямок у міськвиконкомі, говорить, що візит гостей із міста-побратима – це вже початок святкування Дня міста. До речі, у складі делегації – німецька колега Лариси Семеняги.

Гостинність полтавців німці відзначають не даремно, зараз вони мешкають у родинах вихованців танцювального ансамблю 30-ї гімназії «Фестиваль», наступного року «Fish & more» запрошує «Фестиваль» до себе у гості.

До 30-ої гімназії «Fish & more» прийшли подивитися, як танцює «Фестиваль». Але на прохання глядачів вихонали одну пісню - про кактус.

Стрічка новин