Поліція Полтавщини допомогла киянці з малям, яким загрожувала небезпека

Поліцейські відгукнулася на заклик про допомогу, опублікований 02 квітня у коментарях до посту на сторінці поліції Полтавщини у Facebook. 

Про небезпеку, що загрожує життю і здоров’ю 38-річної жінки та її 10-місячного сина повідомив її знайомий. У дописі чоловік зазначив, що матір з малям страждають від насильства її співмешканця. Чоловік силою утримує їх у квартирі, розташованій в м. Лубни.

На повідомлення про ймовірний злочин оперативно відреагувала інспекторка ювенальної превенції Катерина Сорокотяга. Поліцейська встановила адресу перебування ймовірних жертв насильства. Потім разом з працівниками сектору реагування патрульної поліції жінці з дитиною допомогли залишити квартиру співмешканця та доставили до Лубенського відділу.

Після оформлення необхідних документів, за проханням потерпілої, поліцейські довезли її разом з дитиною до Київської області. Там їх зустрів екіпаж Управління патрульної поліції Київщини та доставив за адресою проживання у м. Київ.

На часі поліція перевіряє інформацію щодо психологічного насилля, систематичних принижень, обмежень і погроз, яку повідомила заявниця. Від результатів вивчення викладених обставин залежатиме правове рішення.

PS: поліція Полтавщини закликає вас в жодному разі не замовчувати фактів насилля. Систематичне насильство, незалежно від його форми – фізичне, психологічне, сексуальне або економічне – вважається злочином (ст. 126-1 КК України). Якщо ви, ваші близькі або знайомі потерпають від неправомірний дій домашнього кривдника, обов’язково повідомляйте про це до поліції. У будь-який зручний для вас спосіб!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію