Станом на 14.00 п'ятниці у світі виявлено 1026974 випадки поширення коронавірусної інфекції

Із них загинуло 53 974. Кількість померлих від коронавірусу в четвер у Франції різко зросла, приблизно до 5400 осіб. Це сталося, бо до статистики додали смерті від COVID-19 у будинках для людей похилого віку. Там за час епідемії померло 884 мешканці. У країні вже підтверджено понад 59 тисяч випадків захворювання.

В Італії нових смертей 760, а загалом – близько 14 тисяч. Заражених виявлено понад 115 тисяч.

Іспанія стала другою за кількістю жертв від COVID-19 серед західних країн після Італії. Це польовий шпиталь у Мадриді. Його організували в будівлі виставкового центру. Тут лікують близько 1000 пацієнтів.

У четвер в Іспанії від COVID-19 померли рекордні 950 осіб, загальна ж кількість таких смертей перевищила 10 тисяч. Усього там виявлено понад 112 тисяч інфікованих.

Водночас британський міністр охорони здоров’я пообіцяв удесятеро збільшити масштаби тестування на коронавірус вже до кінця місяця. Він з’явився перед громадськістю уперше після того, як сам переніс COVID-19, провівши якийсь час у самоізоляції.

Метью Генкок, міністр охорони здоров’я Великої Британії

- У межах програми тестування ми перевірили 163 194 особи. Позитивний результат дали тести 33 718 осіб. Згідно зі статистикою, кількість хворих подвоюється кожні три-чотири дні.

Велика Британія спочатку не вжила суворих карантинних заходів, проте змінила підхід, коли вчені спрогнозували, що від коронавірусу в країні може загинути до 250 тисяч людей. Там уже померло близько 3000 осіб. Ще одна європейська країна, Португалія, оголосила про продовження режиму надзвичайної ситуації ще на 15 днів. Влада намагається знизити швидкість поширення вірусу, від якого в країні померло вже понад 200 осіб. Підтверджених випадків більш як 9000.

В Україні станом на 3 квітня на 10.00 зафіксовано 942 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 23 летальних, 19 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 138 нових випадків.

У Південній Америці найдужче епідемія поки вразила Бразилію. Підтверджених випадків там понад 8000. Померлих більш як 300.

У Північній Америці та й у світі загалом лідирують США. Там на 3 квітня підтверджено понад 245 тисяч випадків зараження. Померло більш як 6000 осіб.

Загалом на планеті коронавірусом уже заразилося понад мільйон осіб. Померло більш ніж 53 тисячі.

Сьогодні в Італії є лише мала частина з 90 мільйонів масок, які щомісяця потрібні медпрацівникам, щоби протидіяти епідемії.

Варто зазначити, що ще до початку кризи в ЄС Китай почав активно скуповувати на світовому ринку запаси масок та іншого медичного обладнання та матеріалів. Його постачальниками також були й держави Євросоюзу. Коли ж у Європі відчули нестачу засобів захисту, деякі китайські компанії стали продавати західним країнам браковані експрес-тести й неякісні маски.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію