Для найменших телеканал «Центральний» продовжує зйомки відео-уроків

Випуски нового освітнього проєкту «Навчаємося вдома» після прем'єри в ефірі телеканалу є у вільному доступі у соцмережах телеканалу. З моменту старту зйомок телеглядачі «засипали» соціальні мережі телеканалу повідомленнями та фотозвітами. Що вони говорять про уроки, знають наші журналісти.

Олег навчається в першому класі у шостій гімназії. Найбільше із шкільних предметів хлопчик полюбляє математику, але зараз, в умовах карантину, змушений навчатися вдома. Його мама, пані Алла, розповідає: навчання вдома завдає незручностей. 

Алла Винник, мама

- Саме перше хотілося б, щоб дитина у класі спілкувалася з вчителем, бо вчитель приділяє більше уваги. І у разі, якщо дитині щось незрозуміло, то вчитель краще пояснить. І навіть я, як мама, займаюся з ним, намагаємося не пропускати, тож все те, що потрібно, краще було б отримувати в школі.

Але якщо вибору немає, то варто навчатися вдома. У цьому допомагають онлайн-уроки. Хлопчик переглядає і все повторює за вчителем. Не пропускає жодного заняття.

Життя малечі під час карантину змінилося. Замість звичних походів до школи та спортивних секцій все проходить вдома. І заняття спортом, і розваги з навчанням. 

З початку старту зйомок онлайн-уроків на телеканалі «Центральний» поштові скриньки соціальних мереж переповнені листами, фото та відеозвітами глядачів. Адже життя малечі частково змінилося, у них є корисні уроки з вчителями. 

Деякі хочемо показати вам:

З понеділка по п'ятницю о 9:00 наші найменші глядачі зможуть навчатися разом з «Центральним».

На сайті телеканалу уже є розклад занять, щоб ви не пропустили найцікавішого.

Стрічка новин