Що ми знаємо про повноваження депутата місцевих рад: частина 4

У 2020 році мають відбутися чергові вибори до місцевих рад. Громадяни обиратимуть голів та депутатів до сільських, селищних, міських, районних та обласних рад. Точна дата волевиявлення ще не визначена, тому юридично передвиборча кампанія не почалася. Але фактично деякі потенційні кандидати вже активно “обробляють” електорат, щоб не віддати жодного майбутнього голосу конкурентам. У своїй діяльності вони нерідко використовують і адмінресурс.

Що ж означає «зловживання адміністративним ресурсом»? Якщо коротко - то це використання владних повноважень і державних/місцевих ресурсів партіями або політиками, посадовцями тощо в їх власних виборчих інтересах.  У залежності від відношення до закону, адміністративний ресурс є м’яким і прямим (жорстким). Про м’який адмінресурс говорять тоді, коли владні повноваження чи владний вплив застосовуються  без чіткої суперечності із законом. Наприклад, здійснення соціальних виплат перед виборами з метою здобути прихильність електорату не порушує норми законодавства, але в той же час є прикладом зловживання адміністративним ресурсом. 

Жорсткий адміністративний ресурс проявляється у формі впливу на підлеглих, виборців, інших членів учасників політичного процесу з боку владних осіб за допомогою примусу чи переконання у формі винагороди, наприклад, підвищення по роботі, надання пільг або навпаки звільнення з роботи, перевірки контролюючих органів тощо.

Головна мета застосування депутатами адміністративного ресурсу на виборах – досягнення перемоги за результатами голосування внаслідок збільшення кількості голосів виборців за відповідного кандидата, який, або в інтересах якого застосовується цей адмінресурс. Суміжною метою можна вважати створення певних перешкод як для інших кандидатів, так і для спостерігачів, громадських об’єднань, журналістів тощо.

Давайте розберемося, де закінчується законодавчо закріплений обсяг повноважень депутатів місцевих рад та починається та “гречка”, про яку так часто пишуть? Якщо ми знаємо повноваження посадових осіб, то, відповідно, можемо вимагати виконання ними своїх посадових обов'язків та запобігти зловживанням владним становищем. Обов’язки та статус депутатів місцевих рад визначає Закон України “Про статус депутатів місцевих рад”. У суспільстві існує багато міфів навколо повноважень депутатів місцевих рад. Розглянемо чотири із них, розуміння яких зможе вберегти нас від помилкового судження, коли ми або безпідставно звинувачуємо депутата місцевої ради в порушенні законодавства, або навпаки ідеалізуємо його вчинки, не розуміючи, що це його обов'язки. 

Міф четвертий: “депутат молодець - витрачає власні кошти на нас”

Здійснення депутатської діяльності законодавчо не передбачає витрати власних фінансових ресурсів: вся допомога, за якою офіційно звертаються  мешканці громади, має здійснюватись за кошти місцевого та/або державного бюджету.  Відповідно до статті 17, доручення виборців, виконання яких потребує прийняття відповідною радою або її виконавчим органом рішення, фінансових або інших матеріальних витрат, доводяться депутатом місцевої ради до відома відповідної ради або її органів. Рада та її органи аналізують доручення виборців, дані депутатам місцевої ради, та з урахуванням матеріальних, в тому числі і фінансових, можливостей приймають відповідні рішення щодо їх реалізації..

Наприклад, у селищі повінь зруйнувала дорогу, по якій діти мають змогу добратись до школи. Про це громада має право проінформувати депутата місцевої ради. У випадках, якщо ця дорога має районне або обласне значення - депутата районної або обласної ради. Він, у свою чергу,  зобов'язаний довести до відома відповідної ради та її органів про цю проблему. Саме вони мають виділити кошти на ремонт дороги з місцевого бюджету.  

Водночас, різкий початок реалізації соціально значущих проєктів (ремонт дороги, школи, лікарні тощо) у ході або незадовго до виборчої кампанії, без обґрунтування строків реалізації цих проєктів і їх невідкладного характеру є ознакою використання бюджетного адміністративного ресурсу, що означає  використання бюджетних коштів та засобів на користь окремих партій чи політиків.

Про перший міф ми розповідали тут, а про другий -  тут. І тут про третій.

Ми розглянули основні міфи щодо прав та обов’язків депутатів місцевих рад. Пам’ятаймо: адмінресурс - кілер демократії. Він порушує право на свободу вибору, тому має бути знищений як явище у суспільстві.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію