Допомога та підтримка

Народний депутат фракції «Опозиційна платформа – За життя» другий тиждень поспіль привозить медикам засоби індивідуального захисту. Підвіз засобів захисту в лікарні в умовах повсюдного їх дефіциту в умовах епідемії коронавірусу – допомога співвітчизникам, яка може врятувати життя. 

Очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ» Ілля Кива разом з командою передав обласній інфекційній лікарні маски різного типу - одноразові та багаторазові, захисні окуляри, рукавички, дезінфікуючі засоби для різних поверхонь. 

Ілля Кива, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Наша задача, і зараз я буду говорити як політик. Наша задача «Опозиційної платформи – За життя», нашої партії – якнайшвидше прийти до влади і зупинити те безумство, яке сьогодні руйнує наші життя і наше майбутнє. Вони торгують всим: нашою землею, посадами та життям, виконуючи брудні замовлення.

Лікарі – ті, хто на передовій. Вони рятують життя, але їм теж необхідна підтримка, адже забезпечення недостатнє. 

- Ми тут працюємо з моменту закінчення вузів, по 20-30-40 років. Для нас це дуже важливо. Зараз дуже рідко доводиться чути такі приємні слова в адресу медпрацівників. Ну вам щира дяка за те, що ви розумієте нашу працю.

Очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ» заявив, що це – не остання допомога, а буде підтримувати лікарів, скільки це буде необхідно. Засоби індивідуального захисту придбав за власний рахунок, за завищеною ціною у спекулянтів. Але таких продавців потрібно карати. 

Ілля Кива, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Негайно варто приймати законопроєкт, який буде карати спекулянтів. Бо 17 гривень коштує маска, а їх потрібно тисячу. На одну лікарню, тисячу. А це 17 тисяч гривень. А це лише маски. 

І це, не говорячи про інші засоби захисту, які теж необхідні. Величезне спасибі медикам, які, незважаючи ні на що і всупереч усьому, виконують свою роботу, а значить - дають можливість нам жити, наголосив Ілля Кива. 

Стрічка новин