Кошти на халати для медиків збирають волонтери

На краудфандинговій платформі ЗМІСТ розпочато збір коштів для пошиття ізоляційних халатів для медиків, які працюватимуть з хворими на COVID-19. Вартість 250 халатів – 50 тисяч гривень. Не чекаючи, доки в місті з’явиться підтверджений випадок інфікування коронавірусом, Полтавська волонтерська група вирішила підтримати медиків.

Після маніпуляцій медичний халат треба замінити, а використаний – утилізувати. Їх потрібно багато, а держава поки не в змозі забезпечити медиків усіма необхідними засобами захисту. Тому Полтавська волонтерська група розпочала збір коштів на краудфандинговій платформі ЗМІСТ, де кожен може зробити свій внесок.

Аліса Куценко, голова ГО «Зміст» (Полтава) 

- Ми збираємо суму – 50 тисяч гривень, її вистачать для 250 халатів. Що входить в цю суму: Полтавське підприємство зголосилося пошти ці халати, ми шиємо за собівартістю. То нам варто зібрати на матеріал і пошив.

Знайшли тканину, яка відповідає технічним вимогам до ізоляційних халатів. 

Аліса Куценко, голова ГО «Зміст» (Полтава) 

- У нас такий матеріал. Він досить цупкий. Він рельєфний і не пропускає жодних рідин. Це аналог матеріалу, яким користуються у світі, але ми не можемо закупити його зараз, бо величезна черга. Він подвійний та прошитий. І для халатів він підходить чудово. 

Олександр Скрипай, представник ГО «Зміст» 

- Проєкт є волонтерським, бо ми не беремо кошти за доставку. Ми просто здійснюємо закупку, волонтер віддає чек, а людина з ним розраховується. Дуже гарно, що залучилося багато людей. Едуард Ткаченко безкоштовно зробив для нас карту, де волонтери будуть бачити, де замовлення, щоб взяти його. 

Крім цього, продаватимуть футболки з різними принтами. Отримані кошти також спрямують на потреби медиків. 

Анастасія Юрко, волонтерка 

- Футболки різних кольорів, принит однаковий – волонтерам корона не тисне. Ми зараз у процесі зйомки усіх волонтерів, які будуть інфлюенцорами цього проєкту.

Полтавська волонтерська група з 1 квітня зупустила безкоштовну доставку продуктів харчування для чутливих груп у Полтаві.

У першу чергу – для людей віком 60+ і тих, хто знаходиться на самоізоляції. Сьогодні доступно декілька сервісів доставки, але не всі мають можливість і вміють користуватися сервісами. Зокрема, це важко робити людям поважного віку, які, до того ж, є найбільш вразливими до вірусу. Тому доставка волонтерів створена у першу чергу саме для них, аби мінімізувати їх потреби виходити до магазину, аптеки та інших людних місць.

Для цього створили call-центр, в якому дзвінки прийматимуть дівчата-волонтери з організацій Нова Полтава та Полтавська Платформа. Волонтери будуть щоденно виконувати замовлення на продукти, ліки та предмети першої необхідності. 

Якщо Ви знаєте людину, якій потрібна допомога – просто повідомте йому або їй номер телефону call-центру: 067 807 05 61

Звіти про усі зібрані кошти та халати, пошиті за них, будуть публікуватися на сайті ЗМІСТ та на сторінці у Фейсбуці.

Стрічка новин