Полтавщина отримала 2 тисячі 900 високоточних лабораторних тестів

Завдяки допомозі міжнародного благодійного фонду Вадима Новинського в честь Покрова Пресвятої Богородиці та Української Православної Церкви Полтавщина напередодні отримала 2 тисячі 900 високоточних лабораторних тестів.

Тести, які привезли із-за кордону, допоможуть швидко і ефективно проводити необхідні дослідження безпосередньо у Полтаві, запевнив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Ця поставка відбулася по лінії Міністерства закордонних справ за активної участі посла України у Південній Кореї. Цей фонд один із перших відгукнувся на наше прохання про допомогу.

Акція відбулася за благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, розповів Митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ Филип.

Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ 

- Це дуже важлива акція для нас, тому що все наше українське суспільство переживає навалу через цю хворобу. І ми сподіваємося, що це буде невелика, але допомога для нашої Полтавщини.

Олег Синєгубов наголосив: дана допомога не є одноразовою. Необхідні поставки здійснюватимуться і надалі.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА 

- Ми ще чекаємо частину медичного обладнання знову ж таки цих тестів, експрес-тестів. Їх нам ніколи не буде забагато. І це дуже важливо, щоб ми забезпечили безпеку наших із вами громадян.

Митрополит Полтавський і Миргородський Филип звернувся до полтавців із закликом неухильно дотримуватися обмежень у період карантину, які встановила держава.

Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ 

- Я закликаю ставитися до них серйозно. Це уже не жарти. І в цей час ми маємо всі об’єднатися, згуртуватися, забути образи, забути якісь проблеми і триматися разом і разом побороти цю навалу. Тому що тільки разом ми можемо це зробити.

Також Митрополит нагадав: зараз триває Великий Піст. Це, за його словами, час випробувань віри, прояв милосердя до ближнього, намагання плекати кращі людські якості. І нині всі віряни активно готуються зустріти найбільше православне свято - Воскресіння Христове, або Великдень.

Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ 

- Ми віримо: якщо Господь, який переміг смерть, безумовно, допоможе і нам пережити, перемогти цю страшну навалу, яка прийшла на нашу землю. Вам бажаю Божого благословіння, терпіння, любові, розуміння і всього-всього найкращого.

Стрічка новин