У ЗСУ виявили коронавірус

У ЗСУ виявили коронавірус

У Збройних силах України станом на 07:00 2 квітня зареєстровано один випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Командування медичних сил ЗСУ.

Зазначається, що на ізоляції, зокрема самоізоляції, перебувають 140 людей. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби, – 72.

Як повідомляється, працівник ЗСУ, лікар Хмельницького військового госпіталю, з кінця березня поточного року була на амбулаторному лікуванні з приводу ГРЗ. 1 квітня після погіршення стану її госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом пневмонія. Того ж дня методом ПЛР було діагностовано захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19. Хвора отримує лікування згідно з протоколами МОЗ, стан її здоров’я задовільний.

У госпіталі визначили коло контактних людей (10 військовослужбовців), їм 2 квітня проведуть лабораторне обстеження методом ПЛР.

“Усі контактні особи оглянуті та направлені на самоізоляцію, у місцях перебування хворої проведена дезинфекція“, – йдеться в повідомленні.

Стрічка новин