На Полтавщині дезінфікують в будинках-інтернатах для людей похилого віку

На Полтавщині дезінфікують в будинках-інтернатах для людей похилого віку

Використовують 0,25% розчин «Віросан-макс», який є комплексним дезінфікуючим засобом та не токсичний для людей і тварин, натомість убиває цілий ряд збудників небезпечних хвороб.

У рамках здійснення профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження інфекційних хвороб, у тому числі COVID-19, спеціалісти Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини провели аерозольну дезінфекцію Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці, загальною площею 2,1 тис. кв.м. 

Такі ж методи знезараження територій Хорольського та Вишняківського будинків-інтернатів для людей похилого віку та інвалідів, площею 4,5 тис. кв. м., застосували працівники Хорольської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

А фахівці Диканської районної лікарні ветмедицини дезінфікували територію відділення стаціонарного догляду для постійного, або тимчасового проживання Диканського районного територіального центру соціального обслуговування, що розташоване у с. Великі Будища. Охопили близько 900 кв.м.

Також профілактичні заходи та аерозольна дезінфекцію вже виконали:

у Зіньківському дитячому будинку-інтернаті ім.Синяговського (3200 кв.м);

Рашівському будинку-інтернаті, що розташований у Гадяцькому районі (750 кв.м);

відділенні стаціонарного догляду для постійного, або тимчасового проживання Котелевського районного територіального центру соціального обслуговування, що розташоване у с. Деревки (1000 кв.м),

Пирятинському психоневрологічному будинку–інтернаті (300 кв.м);

відділенні стаціонарного догляду для постійного, або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування Миргородської міської ради (2000 кв.м);

Токарівському психоневрологічному будинку-інтернаті, що розташований у Лохвицькому районі (1540 кв.м).

Стрічка новин