Обмін контентом в умовах карантину

Через пандемію коронавірусу телекомпанії перевели працівників на дистанційну роботу, зупинили зйомки проєктів, закрили програми, а надходження від рекламних кампаній зменшилися в рази. Мовники зіштовхнулися з неможливістю виготовляти власний контент та оперативно закупити жанровий. Тож телеканал «Центральний» вирішив безкоштовно надавати свій власний відеоконтент для трансляції іншим мовникам. 

У ці часи найкраще, що ми можемо зробити, – об'єднатися всією індустрією та підтримати один одного, розповідає очільник телеканалу «Центральний». Після оголошення про обмін контентом уже є і попит, і пропозиції.  

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- І вже є декілька пропозицій і ідей на рівні України, наш телеканал виступив ініціатором по створенню таких загальних платформ для обміну програмами. А саме – контентом між телеканалами. І зараз на базі нашого телеканалу ми започаткували таку платформу, де завантажили всі наші найкращі проєкти, які ми знімали протягом останнього року.

Випуски проєктів – у вільному доступі. Якщо телеканал бажає отримати контент, то варто звернутися за номером (0532) 648-340 або надіслати листа на електронну адресу o.nakonechnyi@central-ua.tv. 

Олександр Наконечний, продюсер телеканалу «Центральний»

- Зараз ми надаємо безкоштовно контент нашого виробництва іншим телеканалам. Це низка проєктів: освітніх, спортивних, кулінарних, інтерв'ю з видатними зірками і дитячі програми. Такі проєкти, як «Потанцюймо», «Шлях воїна», «Це діти».

Крім цього, телеканал «Центральний» почав зйомки відеоуроків для найменших. З понеділка по п'ятницю о 9:00 наші найменші глядачі зможуть навчатися разом з «Центральним».

Випуски нового освітнього проєкту «Навчаємося вдома» після прем'єри в ефірі телеканалу також будуть у вільному доступі. 

Стрічка новин