У Полтаві козаки почали патрулювання вулиць

В першу чергу оглядають дитячі майданчики, адже, говорять, на міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили додаткові карантинні обмеження. Усім містянам заборонено користуватися дитячими, спортивними та ігровими майданчиками.

Деякі майданчики обгородили стрічками та розвісили попереджувальні оголошення. 

Рішення про заборону є:

Вирішили заборонити діяльність дитячих, спортивних та ігрових майданчиків на період дії карантину. Рекомендувати батькам обмежити перебування дітей до 14 років в громадських місцях без супроводу дорослих.

У Полтаві повинні розпочати патрулювання, аби не допускати людей до цих об’єктів. Але у патрульній поліції повідомили, що на даний момент це не входить до їх обов'язків.

Руслан Возниця, т.в.о. пресофіцера патрульної поліції Полтавщини

- Наразі управління патрульної поліції працює в посиленому режимі. Активно контролюємо дотримання перевізниками правил карантину і в майбутньому, можливо, також будуть проводитися рейди з залученням ГО, представниками міської влади з приводу дотримання правил карантину на дитячих майданчиках, спортивни спорудах, парках тощо.

У Шевченківському районі Полтави цю місію виконують козаки. 

Євген Горяшко, учасник охорони громадського порядку, депутат Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- У патруль охорони порядку входять: козацька спец.дружина. Самих відповідальних людей добирали, які знають – чітко донести інформацію до громадян. Щоб не викликати негативну реакцію у зв'язку з ситуацією, яка склалася.

Чоловіки проводять профілактичні бесіди з людьми. На даний час з 8.00 до 20.00 слідкує за дотриманням норм карантину 5 патрулів. У складі кожного – по 2 чоловіка. У всіх розписаний маршрут та є карта. 

З масками та в рукавичках чоловіки починають оглядати дитячі майданчики. Працюють декілька днів, але вже мають зафіксовані порушення. 

Євген Горяшко, учасник охорони громадського порядку, депутат Шевченківської районної у м.Полтаві ради

- Здійснено 2 виклика поліції і 39 проведено профілактичних бесід. На даний час ми бачимо, що багато мамочок з дітьми гуляє в парку, ми з ними проводимо профілактичну бесіду, щоб вони не виходили в такий тяжкий час.

Представники патруля говорять: більшість реагує нормально на зауваження та дослухається. У разі виникнення конфліктної ситуації викликають представників патрульної поліції. 

Стрічка новин