Волонтери передали медикам засоби особистого захисту

Допомагають, чим можуть, несуть все необхідне. Волонтери громадської організації громадської ради Щербанівської ОТГ роздавали маски та перчатки медикам амбулаторій, які розміщені у Щербанях, Великому Тростянці та Розсошенцях Полтавського району.

Лікарі наших амбулаторій кожного дня спілкуються з відвідувачами, наражаючи себе на небезпеку. Тому ці елементарні засоби захисту їм вкрай необхідні, зазначає представниця ГО Аля Семенюта. 

Аля Семенюта, волонтерка ГО громадської ради Щербанівської ОТГ 

- Сьогодні ми їздимо по ОТГ, ФАП допомогу. Це маски та рукавички. Це найнеобхідніше, найгарячіше на дану хвилину.

Медики кажуть: масок не вистачає. Тож така підтримка доречна. Беруть маски та дякують.

Ігор Рожок, завідувач Тростянецькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини 

- Вкрай необхідні. Ви ж знаєте, що зміна маски... колись говорили, що через 4 години, а тепер – через дві. Тож маски летять швидко. Дякуємо за допомогу, будемо сподіватися допомогти, чим зможемо. Здоров'я всім, а здоров'я це – наше все.

Завітали волонтери і на телеканал «Центральний», щоб також подарувати засоби захисту. Адже журналісти, як і лікарі, працюють в безпосередній близькості з людьми, тож їм це теж вкрай необхідне. 

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Поки держава звітує, що ось-ось в аптеки надійдуть захисні засоби, то цю функцію виконують наші волонтери. І ми дуже вдячні Полтавській групі волонтерів, які зараз проводять свою роботу. У тому числі допомагають і нам, журналістам. Це важливо, щоб коли ми збираємо інтерв'ю, робимо репортажі, наші журналісти були захищені отаки багаторазовими масками.

Представники ГО переконані: у громаді проживає багато відповідальних підприємців, просто небайдужих людей. Тож, звертаються до усіх з проханням долучитись до гарної справи – допомогти медикам. Навіть невеликий вклад – теж допомога.

Стрічка новин