У Миргороді на самоізоляції – більше півсотні осіб

Це ті люди, які недавно повернулися в Україну із Польщі, Чехії, Німеччини та Швеції.

Усіх їх систематично контролюють сімейні лікарі. Заступниця директора з медичної частини Миргородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Гавриленко розповіла, що розроблено чіткий алгоритм роботи із цією категорією людей.

Людмила Гавриленко, заступниця директора з мед.частини Миргородського МЦПМСД

- Кожного дня телефонують цим пацієнтам. Контролюють їхнє самопочуття, у телефонному режимі. Якщо потрібно, виникає якась ситуація, надають коментар, як поступати надалі: чи перебувати на самоізоляції і лікуватися дома, чи звертатися до медичної допомоги і госпіталізуватися у Миргородську центральну районну лікарню в інфекційне відділення.

У курортному місті також є 7 амбулаторій сімейної медицини. Вони працюють за територіальним принципом. Усі медпрацівники забезпечені комплектами індивідуального захисту. Кажуть, при загостренні ситуації із коронавірусом готові до ефективної боротьби з ним.

Олександр Фошин, директор Миргородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги

- Наші медичні працівники повністю забезпечені засобами індивідуального захисту. На сьогоднішній день у нас створено певний запас. Більше 300 комплектів. Цього вистачить на початок активних протиепідемічних заходів. Ми дуже вдячні нашим пацієнтам, що вони із розумінням ставляться до тих викликів, які на сьогодні виникають в усіх місцях.

Стрічка новин