Андрій Єрмак провів брифінг

Спеціальний онлайн-брифінг на сторінці Офісу президента у Фейсбуці провів голова Офісу президента Андрій Єрмак. Він відповідав на запитання журналістів, які надходили у коментарях.

Стосувалися вони ситуації із коронавірусом, війни на Донбасі, імовірної зустрічі у нормандському форматі, звільнення політв’язнів і полонених. Також мова йшла і про скандальні відео, на яких брат глави Офісу президента Андрія Єрмака – Денис Єрмак – обговорює питання призначення на різні державні посади. Андрій Єрмак вважає, що поява «плівок» – це спроба зірвати голосування у парламенті 30 березня та дискредитувати владу. Голова Офісу президента також назвав справжнє ім'я депутата Гео Лероса від «Слуги народу».

Андрій Єрмак, голова Офісу президента 

- Це громадянин України – Курихян Георг Багратович. Він є інструментом, який використовують люди, які борються не тільки зі мною, вони борются з українською владою, з командою президента.

Андрій Єрмак каже, що звернувся до відповідних органів і чекає від них справедливого рішення, на яке влада не впливатиме.

Андрій Єрмак, голова Офісу президента 

- Перше, що я зробив, я звернувся до правоохоронних органів із заявою. І ті заяви зареєстровані у ДБР, у Службі безпеки. І я вважаю, ці органи проведуть повне, об’єктивне, відкрите для суспільства розслідування усіх фактів, які сьогодні пов’язані із цими плівками.

І я гарантую вам, що влада сьогодні жодним чином не буде на це впливати.

Стрічка новин