Дезінфекція під'їздів багатоповерхівок у Полтаві

Комунальники та працівники ДСНС розпочали дезінфекцію під’їздів багатоквартирних житлових будинків. Такі заходи протидії поширенню коронавірусу передбачені рішенням міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Працівники ДСНС у спец.одязі прямують до під'їзду багатоповерхівки. Спецрозчином обробляють вхідні двері, внутрішні частини під’їзду, до яких найчастіше торкаються люди: сходові майданчики перших поверхів та ліфти. 

Також дезінфікуються і лавки біля будинків та дитячі майданчики.

Засіб, яким проводять дезінфекцію під’їздів, хлоровмісний та має широкий спектр антимікробної дії. Він призначений для знищення чималої кількості інфекцій та вірусів. Для людини – безпечний. 

Василь Шрамко, начальник першої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Полт.обл.

- За допомогою «Нью Дез» або «Нью Таб» дезінфікуємо будинки. Кожен день ми будемо по графіку будемо проводити ці дії.

Місцеві ж сприйняли такі дії у більшості з критикою. На їх думку, дезінфікували замало і не все. Та й такі профілактичні дії вважали, скоріше, піар-ходом, ніж турботою.

Перехожі ж схвально коментували, захищаючи працю рятувальників. 

Сергій, полтавець 

- Навіщо? Людина вийшла і послала людей, які обробляють під'їзди. Люди стараються для нас, для нашого благополуччя, для дітей, дорослих. Це нормально?

Паралельно рятувальники дезінфікують антисептичним засобом вулиці, зупинки громадського транспорту та прилеглі тротуари. Працівники ДСНС зазначають: їдуть згідно із затвердженим планом адрес. Першочергово почали з будинків, в яких перебувають мешканці на самоізоляції.

Стрічка новин