Кременчужан турбує захаращена недобудова

В одному із мікрорайонів Кременчука місцевим мешканцям не дає спокою кинута напризволяще недобудова. Її облюбували діти, молодь та особи, які зловживають спиртним і наркотиками. Жителі закликають владу закрити до неї доступ. 

Закинута будівля вже давно стала справжньою проблемою для мешканців кременчуцького мікрорайону. Люди наголошують: майже щодня бачать там неповнолітніх. Причому, не тільки всередині споруди, а й на її даху.

Олександр, місцевий мешканець

- Воно ж, бачите, неогороджене. І попереджувальних табличок немає. Є можливість зайти усередину. Піднятися на дах.

Потрапити всередину недобудови дійсно не важко. Зайти на перший поверх можна фактично через головний вхід, скориставшись зручними сходами чи пандусом. І, окрім молоді, ця місцина, немов магнітом, притягує найрізноманітніший неблагополучний контингент, як-то пияків чи наркозалежних.

Тетяна, місцева мешканка

- Недавно, місяць тому, знайшли труп – людина померла від передозування. Ми хотіли б, щоб цю споруду або розібрали, або закрили. Тут постійно і безхатьки, і наркомани, і п’яні.

Але найбільше кременчужан непокоїть, що дах будівлі облюбували місцеві підлітки. Шлях нагору пролягає через купи непотребу і битого скла, але займає менше хвилини.

Яна, місцева мешканка

- На цій недобудові діти постійно гуляють на даху. Дуже багато дітей збирається. Це спостерігається неодноразово.

Олександр, місцевий мешканець

- Кожен вечір, коли молодь гуляє, – це місце їхнього зборища. Це дуже страшно, бо, боронь Боже, щось трапиться. Звернутися до міської влади, щоб вони прийняли відповідні рішення і усунули ці недоліки, які є.

Навкруги – жодних попереджень чи пересторог, немає й паркану чи якоїсь іншої огорожі. Люди вже звернулися до міської ради і чекають від неї конкретних рішень.

Олександр, місцевий мешканець

- Звертаюся до міських керівників наших. Зареєстрували мою заяву. Сказали: передадуть інформацію у відповідні служби й комісії, які повинні цим ділом. Але поки що, може, це пов’язано із карантином, а може ні – чекаємо. Хотілося б, щоб швидша була реакція, закласти цеглою і все.

Яна, місцева мешканка

- Або добудувати, або заварити входи, щоб недоступно було все.

Тетяна, місцева мешканка

- Цю будову треба просто демонтувати, бо діла не буде.

Місцеві мешканці переконують: стукатимуть в усі двері, доки проблему свого мікрорайону врешті не вирішать.

Стрічка новин