Полтавський музей авіації і космонавтики оголошує конкурс

Полтавський музей авіації і космонавтики оголошує конкурс

До Всесвітнього дня польоту людини у космос (12 квітня) Полтавський музей авіації і космонавтики проводить конкурс малюнку на тему: «Подорожуємо Всесвітом». Карантин не може бути обмеженням для творчих людей, креативний ідей та їх реалізації.

Взяти участь у конкурсі можуть: діти (віком до 16 років); художники-аматори; художники-професіонали.

Для участі приймаються твори на космічну тематику, що створені учасниками в форматі «Малюнок на папері, графіка». Роботи приймають до 10 квітня. На електронну адресу музею poltava_air_space@ukr.net треба надіслати два документи:

  • світлина(и) власного мистецького шедевру(ів) (у форматі .jpg);
  • документ у форматі Word з контактними даними автора та назвою роботи.

Визначати та нагороджувати переможців будуть полтавські митці:  Микола Підгорний – художник-живописець, Заслужений художник України, член Національної спілки художників України; Олексій Соболевський – художник-графік, член Національної спілки художників України; Михайло Шлафер – художник-карикатурист, лавреат міжнародних конкурсів.

Усіх учасників відзначать оригінальним дипломом. Переможці у кожній віковій категорії отримають сертифікати на безкоштовне відвідування з родиною або друзями Полтавського музею авіації і космонавтики упродовж 2020 року. Усі роботи будуть опубліковані на офіційному сайті музею та у соціальній мережі Фейсбук.

Стрічка новин