Дорожники продовжують будівництво обходу м. Кобеляки

Дорожники продовжують будівництво обходу м. Кобеляки

У рамках реконструкції автомобільної дороги державного значення  Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка триває будівництво обходу м. Кобеляки Полтавської області. Разом з новою дорогою триває зведення нового мостового переходу через р.Ворскла.

На території Полтавщини активно триває реалізація державного інвестиційного проекту з розвитку автошляху Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. На протяжності майже 80 км буде збудовано нову дорогу з цементобетонним покриттям по 2 смуги для руху в кожному напрямку. Керівництво держави оголосило будівництво даної дороги пріоритетним в Україні у 2020 році.  

Дорожники працюють в Решетилівському та Кобеляцькому районах. У рамках проєкту передбачено будівництво трьох обходів населених пунктів: м.Решетилівка, м.Кобеляки, с.Красне Кобеляцького району. Разом з цим будуть зведені нові мости та інші штучні споруди. На обході м. Кобеляки продовжується робота на мостовому переході через р.Ворскла. Підрядна організація вже влаштувала опори та працює над укладанням балок.

Завершення будівництва обходу м.Кобеляки сприятиме підвищенню рівня безпеки та зручності руху, зниженню числа дорожньо-транспортних пригод, виведенню вантажного транспорту за межі населеного пункту, зменшенню кількості викидів забруднюючих речовин. Нині цією дорогою рухається близько 15 тисяч транспортних засобів на добу. Три з п’яти автівок – вантажівки, здебільшого перевантажені. 

Стрічка новин