Витоки з каналізації одразу по двох вулицях

До нас в редакцію звернулися стурбовані полтавці, яких хвилює витік нечистот. Потоки фекалій заважають місцевим смородом та неможливістю спокійно вийти з власного подвір'я. В такій ситуації – провулок Риночний та вулиця Генерала Духова. Що говорять комунальники, знає Анна Ружін.

Сморід та потік нечистот через всю вулицю. У таких умовах змушені жити люди по провулку Риночний у Полтаві. І таке у них – не перший рік.

Лариса Лясковець, полтавка 

- На даний момент біжить з усіх колодязів, стоїть калюжа ціла з фекалій. Що будемо робити? Як будемо вирішувати це питання? Ми зверталися неодноразово до нашої влади. Є листи, є звернення, але нічого не вирішується. Всі двигають плечима.

І така ситуація – не лише по цій вулиці, а й на сусідніх. Людей хвилює, що, крім смороду, вони вступають в це ногами, адже інших шляхів вийти з власного подвір'я немає. А що в цих стоках – невідомо.

Лариса Лясковець, полтавка 

- Біжать по Духова фекалії, і на даний час біжать і по Риночному фекалії. Що будемо вирішувати? Це загроза для всієї Полтави. Напряму витікатиме коронавірус. Напряму. Для всіх людей загроза.

Колодязь майже повен, і скоро потече і з нього. Перехожі теж намагаються оминати цю вулицю, шукають інші шляхи.

Владислав Портянко, полтавець 

- 30 років я живу в цьому районі, і весь час люди бідкаються, що оце отут страшні ями, і оце ж. А це ж центр міста. Уже скільки влади змінилося, он навіть йшли дівчата, кажуть: нічого не зміниться.

У КП «Полтававодоканал» повідомили, що про проблему знають, а аварійні бригади регулярно виїжджають на об'єкт. 

Ліана Козмійчук, прессекретар КП «Полтававодоканал» 

- Там знаходиться проблемна ділянка нашої каналізації, досить часто звідти надходять виклики щодо забитої каналізації. Щодо Риночного, то там мережа не на балансі «Полтававодоканалу».

Така ж інформація – і в офіційних відповідях підприємства мешканцям. 

Ліана Козмійчук зазначила: найчастішими причинами забитої каналізації є використання її не за призначенням, а у якості смітника.

Кому ж належить каналізаційна мережа по провулку Риночний, і хто має її обслуговувати, ми будемо з'ясовувати. Деталі – у наступних випусках новин.

Стрічка новин