Дозвілля курсантів-зв’язківців Полтавського військового коледжу в умовах карантину

Дозвілля курсантів-зв’язківців Полтавського військового коледжу в умовах карантину

Командування Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, що на Полтавщині, зважаючи на санітарно-епідеміологічні обмеження, раціонально та змістовно наповнює вільний час особового складу упродовж вихідних днів.

Зокрема, спільно  з  Українським інститутом національної пам’яті  в особі  його регіонального представника в Полтавській області Олега Пустовгара, на базі навчального закладу  влаштували  перегляд документальної трилогії «Бойовий шлях Армії УНР: командири, військові підрозділи, ключові операції».

Цим  заходом  започаткований цикл відеолекцій з мілітарної історії України 1917−1921 років, який має на меті поглибити історичну обізнаність курсантів, дати розуміння  суті процесів становлення Української державності та її Збройних Сил.

Органічно доповнили плани вихідного дня і спортивно-масові заходи, упродовж яких курсанти тренувались із гри в мініфутбол, виконували ривок гирі   з добровільною  зміною рук та поліпшували власні навички з гри в шахи та настільний теніс.

До цього слід додати, що на сьогоднішній день увесь без виключення особовий склад навчального закладу забезпечений медичними масками, засобами особистої гігієни і, як зазначив заступник начальника військового коледжу сержантського складу з морально-психологічного забезпечення підполковник Андрій Назаренко, — зарядом бадьорості та оптимізму.

Під час спортивно-масової роботи фахівці коледжу з фізичного виховання суворо дотримувались вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 та розпорядження Командувача військ зв’язку та кібербезпеки  ЗС України від 13.03.2020 року № 308/6/1019, не залучаючи до заходу більше 10 осіб. 

Стрічка новин