МОЗ анонсувало онлайн-платформу щодо COVID-19 для лікарів

МОЗ анонсувало онлайн-платформу щодо COVID-19 для лікарів

На платформі спеціалісти зможуть консультуватися щодо конкретних випадків хвороби.

Міністерство охорони здоров'я створює онлайн-платформу для лікарів, на якій вони зможуть проводити консультації стосовно конкретних випадків COVID-19. Про це на брифінгу 30 березня сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє УТ.

“Ми зараз завершуємо питання із запуском дистанційної онлайн-платформи, яка дозволить нам розглядати кожен конкретний випадок, з консультацією національного експерта. І в прямому ефірі національні експерти будуть співпрацювати з європейською базою спеціалістів для того, щоб консультувати важкі випадки й приймати рішення щодо використання тих чи інших лікарських засобів і лікування”, - сказав Ляшко.

Він поінформував, що зараз є також дистанційні курси для лікарів та працівників бригад екстреної медичної допомоги, а також для лікарів первинної ланки, інфекціоністів, епідеміологів щодо надання меддопомоги при коронавірусній хворобі. Зокрема, такі курси доступні на сайті Центру громадського здоров'я МОЗ.

Також для медиків працює окрема гаряча лінія, на якій вони зможуть отримати фахову консультацію фахівців національного рівня, додав Ляшко.

Стрічка новин