Творча виставка індійського художника Шрі Чінмоя відкрилася в Галереї мистецтв

Цього разу до Полтави привезли оригінальні малюнки митця, які отримали визнання у багатьох країнах світу. Відкриття експозиції відбувалося у супроводі індійських танців та музики.

Вперше в Полтаві проходить виставка оригінальних робіт Шрі Чінмоя. Експозицію уже бачили у Києві. Там її відвідав і Президент України Віктор Ющенко. Полтавці ж нині можуть оцінити 51-ну картину митця, який, до речі, окрім художньої творчості,займається також літературною та музичною діяльністю, спортом.

У художній манері Шрі Чінмоя центральне місце займає образ птаха. У митця птах у польоті асоціюється з душею людини. Відтак, індійський художник створив більше 14-ти мільйонів малюнків, виконаних авторучкою, фломастером чи пензлем. Шрі Чінмой почав малювати у віці 43-ох років. Стиль його письма – живопис, названий ним же «Джарна – Кала», що в перекладі означає «Фонтан – мистецтво». Експонувалися роботи митця у багатьох країнах світу. Нині ж побачити оригінальну експозицію зможе кожен бажаючий, оскільки триватиме вона ще десять днів.

Стрічка новин