Телеканал "Центральний" безкоштовно надає відеоконтент для трансляції іншим мовникам

Через пандемію коронавірусу, телекомпанії перевели працівників на дистанційну роботу, зупинили зйомки проєктів, закрили програми, знизилися надходження від рекламних кампаній. Мовники зіштовхнулися з двома викликами: з неможливістю виготовляти власний контент та неможливістю оперативно закупити жанровий контент. Скільки триватиме час ізоляції ми не знаємо.

У ці часи найкраще, що ми можемо зробити - об'єднатися всією індустрією та підтримати один одного!

Очільник телеканалу "Центральний" Олег Зонтов підтримав ініціативу Міносвіти з реалізації на телебаченні масштабного освітнього проєкту для учнів, які навчаються вдома через карантин. Але для початкової школи матералів немає, тож телеканал почав зйомки відеоуроків для найменших.  З понеділка по п'ятницю о 9:00 наші найменші глядачі зможуть навчатися разом з "Центральним".

Випуски нового освітнього проєкту "Навчаємося вдома" після прем'єри в ефірі телеканалу будуть у вільному доступі. Для цього необхідно звернутися за номером (0532) 648-340 або надіслати листа на електронну адресу o.nakonechnyi@central-ua.tv. Після чого Ви отримаєте ліцензійний договір та логін і пароль доступу на наш FTP-сервер ftp://159.224.182.177/. Також Ви можете ознайомитися з програмами на Ютуб-сторінці телеканалу: https://www.youtube.com/user/mistotvpoltava/.

Навчаємося вдома (тисни тут)

Крім цього проєкту, кожна телекомпанія зможе отримати контент або поділитися своїм на безоплатній основі на час дії карантину ще такими програмами:

Це смачно (тисни тут).

Автограф (тисни тут).

ПоТанцюймо (тисни тут)

FASHION (тисни тут)

Це діти (тисни тут)

Шлях воїна (тисни тут)

Україна + (тисни тут)

Це магія (тисни тут)

Також, якщо телеканали хочуть поділитися своїм контентом (за умови партрнерського договору), завантажуйте його на FTP-сервер ftp://159.224.182.177/.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером (0532) 648-340 або надсилайте листи за на електронну адресу o.nakonechnyi@central-ua.tv.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію