Телеканал "Центральний" безкоштовно надає відеоконтент для трансляції іншим мовникам

Телеканал "Центральний" безкоштовно надає відеоконтент для трансляції іншим мовникам

Через пандемію коронавірусу, телекомпанії перевели працівників на дистанційну роботу, зупинили зйомки проєктів, закрили програми, знизилися надходження від рекламних кампаній. Мовники зіштовхнулися з двома викликами: з неможливістю виготовляти власний контент та неможливістю оперативно закупити жанровий контент. Скільки триватиме час ізоляції ми не знаємо.

У ці часи найкраще, що ми можемо зробити - об'єднатися всією індустрією та підтримати один одного!

Очільник телеканалу "Центральний" Олег Зонтов підтримав ініціативу Міносвіти з реалізації на телебаченні масштабного освітнього проєкту для учнів, які навчаються вдома через карантин. Але для початкової школи матералів немає, тож телеканал почав зйомки відеоуроків для найменших.  З понеділка по п'ятницю о 9:00 наші найменші глядачі зможуть навчатися разом з "Центральним".

Випуски нового освітнього проєкту "Навчаємося вдома" після прем'єри в ефірі телеканалу будуть у вільному доступі. Для цього необхідно звернутися за номером (0532) 648-340 або надіслати листа на електронну адресу o.nakonechnyi@central-ua.tv. Після чого Ви отримаєте ліцензійний договір та логін і пароль доступу на наш FTP-сервер ftp://159.224.182.177/. Також Ви можете ознайомитися з програмами на Ютуб-сторінці телеканалу: https://www.youtube.com/user/mistotvpoltava/.

Навчаємося вдома (тисни тут)

Крім цього проєкту, кожна телекомпанія зможе отримати контент або поділитися своїм на безоплатній основі на час дії карантину ще такими програмами:

Це смачно (тисни тут).

Автограф (тисни тут).

ПоТанцюймо (тисни тут)

FASHION (тисни тут)

Це діти (тисни тут)

Шлях воїна (тисни тут)

Україна + (тисни тут)

Це магія (тисни тут)

Також, якщо телеканали хочуть поділитися своїм контентом (за умови партрнерського договору), завантажуйте його на FTP-сервер ftp://159.224.182.177/.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером (0532) 648-340 або надсилайте листи за на електронну адресу o.nakonechnyi@central-ua.tv.

Стрічка новин