Полтавські депутати додатково виділили кошти на боротьбу з коронавірусом

Депутати провели засідання позачергової тридцять другої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання. У зв'язку із дотриманням карантинного режиму в місті засідання уже традиційно провели на внутрішньому подвір'ї міськради. Із 42 з'явилося 29, але це не завадило роботі. Які рішення прийняли – далі у сюжеті. 

На розгляд депутатів винесли 8 питань порядку денного. Депутатський корпус має розглянути та ухвалити рішення про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік. 

Вікторія Лоза, директор Департаменту охорони здоров'я та соціального захисту Полтавської міської ради 

- Наразі програмою передбачено 20 апаратів ШВЛ на суму 16,6 млн гривень. У зв'язку з зростанням цін на ці апарати необхідність збільшити ці видатки +7,6 млн гривень. Прошу підтримати даний проєкт рішення.

За пропозиціями заступників міського голови та головних розпорядників бюджетних коштів провели перерозподіл бюджетних коштів. Забрали частину фінансування з виконавчого комітету, управління освіти, а Департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку Полтавської міської ради навпаки збільшили видатки.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Виділили додаткові кошти на боротбу з коронавірусом. Це зараз вкрай важливе і єдине, на що ми зараз спрямовуємо кошти. Сьогодні додані кошти на придбання апаратів штучної вентиляції легень, а ще – на інформування людей. Додані кошти на матрезерв, прийнято програму щодо можливого пільгового перевезення працівників на період можливого надзвичайного стану.

Тож планують підтримати фінансово і КП «Полтаваелектроавтотранс» на закупівлю паливно-мастильних матеріалів. Адже зараз у них – важкі часи. 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Зараз все працює в штатному режимі, але якщо будуть якісь надзвиачайні ситуації, то у нас можуть з'явитися проблеми з доставкою цих працівників. Ми готові застосувати цю програму, під неї є фінансовий ресурс. Основна задача – забезпечення своєчасної доставки на роботу. Основне навантаження буде тягнути на собі КП «Полтаваелектроавтотранс».

Депутати просять полтавців не створювати ажіотаж з продуктами. У магазинах все є і вистачить на всіх. Надалі планують збиратися у такому форматі, якщо буде необхідність. Є ще варіант відеоформату, який депутати підтримали, внісши відповідні зміни до регламенту роботи міськради.

Стрічка новин