Колонії Полтавщини отримали маски

Колонії Полтавщини отримали маски

Державні установи Північно-Східного міжрегіонального управління почали отримувати засоби індивідуального захисту у якості благодійної допомоги.

Так, в державній установі «Крюковська виправна колонія (№29)» отримано спонсорську допомогу - 1200 одиниць марлевих пов’язок від приватного підприємця, який побажав залишитися невідомим.

Разом з цим адміністрація установи опрацювала питання співпраці з благодійними та релігійними організаціями, органами місцевого самоврядування, фондами тощо щодо сприяння придбання дезінфікуючих засобів та засобів захисту. Звернулися з клопотаннями до Полтавської обласної адміністрації, Полтавської районної державної адміністрації, з проханням надати допомогу в придбанні засобів гігієни та індивідуальних гігієнічних наборів для засуджених та персоналу установи.

Державна установа «Кременчуцька виховна колонія» отримала першу благодійну допомогу для вихованців у вигляді засобів індивідуального захисту – 60 одиниць масок від власників магазину дитячого одягу та трикотажу «Демі». У зв’язку із введенням карантину, магазин дитячого одягу «Демі» перебудувався для виготовлення захисних масок, в тому числі і для волонтерської допомоги. До речі, власники магазину вже не вперше допомагають населенню. Так, подібні акції запроваджувалися під час епідемії свинячого та пташиного грипу. Власники прикладають максимум зусиль для того, щоб допомогти людям залишатися здоровими.

Також державна установа «Машівська виправна колонія (№9)» отримала спонсорську допомогу у вигляді 70 одиниць марлевих пов’язок від місцевого приватного підприємця.

Стрічка новин