В Україні близько 40 тис працівників соцслужб надають допомогу

В Україні близько 40 тис працівників соцслужб надають допомогу

У період карантину виявлено ще 20 тис осіб, які її потребують.

В Україні близько 40 тис. соціальних працівників дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, сім'ї з дітьми отримували необхідні соціальні послуги, повідомляєМіністерство соціальної політики.

"Зокрема, понад 30 тис. соціальних працівників обслуговують удома самотніх громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Вони забезпечують доставку продуктів харчування, медикаментів та інших товарів додому до громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, допомагають їм оплачувати рахунки, готувати їжу, здійснювати заходи особистої гігієни, прибирати тощо", - йдеться в повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

Також понад 6 тис. працівників і фахівців із соціальної роботи надають допомогу сім'ям, дітям і молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, безпритульним особам та іншим вразливим верствам населення.

"У період карантину соціальні працівники виявляють самотніх громадян, а також тих, хто проживає сам, з числа літніх людей та осіб з інвалідністю. Станом на 24 березня 2020 року додатково виявлено близько 20 тис. осіб, які потребують допомоги з боку держави", - зазначили у відомстві.

Стрічка новин