Найбільше хворих коронавірусом українців у віковій категорії 30-49 років

Найбільше хворих коронавірусом українців у віковій категорії 30-49 років

Серед українців, у яких виявили коронавірус, найбільше людей вікової категорії від 30 до 49 років, а найменше – старших за 65 років.

Про це повідомив під час брифінгу про заходи із протидії поширенню коронавірусу головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Він наголосив, що серед хворих представники категорії 30-49 років становлять майже 30%. При цьому людей віком від 19 до 29 років – 17%, 50-65 років – 30%, а також 6% – вікова група 65+.

“Тобто ми бачимо, що серед усіх, хто хворіє, представники вікової групи від 18 до 49 років становлять майже 50%. Це свідчить про те, що старша вікова група все ж таки прислуховується до порад Міністерства охорони здоров’я, уряду, виконує карантинні заходи та обмежує свою мобільність. Люди від 18 до 49 років ще зневажливо ставляться до загрозливої ситуації, яка нависла над усім світом, у тому числі над Україною”, – зазначив Віктор Ляшко.

За словами головного санітарного лікаря, ми маємо враховувати помилки низки країн Євросоюзу і не допустити повторення такої ситуації у нас.

“Ми повинні дивитися і бачити, що відбувається у країнах Європейського союзу. Ми зробили превентивні заходи набагато раніше. Ваше завдання – дотримуватися того,що вам рекомендують. Ми не повинні допустити повторення ситуації, яка є в Італії, Іспанії, Франції”, – додав Ляшко.

На запитання про зростання числа українців, які захворіли, Віктор Ляшко відповів, що така кількість є прогнозованою. Проте насторожує велика частка людей працездатного віку серед тих, хто захворів.

“Тому можливо потрібно буде переглянути наші заходи і внести зміни до карантину, щоб вплинути на цю вікову групу”, – зазначив він.

Нагадаємо, в Україні станом на 10:00 27 березня зафіксували 218 випадків коронавірусу.

Стрічка новин