В Ухані визначили першого хворого на коронавірус

В Ухані визначили першого хворого на коронавірус

Це була продавчиня креветок на ринку морепродуктів.

У Китаї визначили людину, яка перша заразилася коронавірусною інфекцією Covid-19. Це була продавчиня креветок на ринку морепродуктів у місті Ухань. Про це повідомляє УТ з посиланням на китайське видання Sina.

Як зазначається, 11 грудня у жінки підвищилась температура, вона звернулась за медичною допомогою. Ін'єкція ліків їй не допомогла. За 5 днів хвора звернулась до лікарні Хуачжунського університету науки та технологій.

Також у Китаї визначили першого хворого, що не відвідував ринок. 16 грудня у нього піднялась температура і він звернувся до лікарні.

Як повідомлялося, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає.

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

Стрічка новин