Численні травми, а все – наслідки реанімації пацієнта

У Диканьці госпіталізували фельдшера, яка намагалася допомогти реанімувати 23- річного молодика. Від кількості випитого чоловік був без свідомості. А коли прийшов до тями, то допомога вже знадобилася самій лікарці, у якої – черепно-мозкова травма, струс головного мозку, скальпована рана спини. Як жінка отримала такі пошкодження – в нашому наступному сюжеті.

Ольга Мілька працює фельдшером 35 років. Жінка постійно їздить на виклики до пацієнтів, але цей виклик їй запам'ятається надовго. 

Ольга Мілька, потерпіла 

- Почала хворого підключати до кардіографа. Поставила клеми, присоски. Остання присоска – хворий відкриває очі і говорить: Де я? Що зі мною? Ви хто?

Над цим хворим стояли фельдшер, головний лікар, санітарка та медсестра. Йому намагалися тримати руки, але він все-одно чинив супротив. Молодик штовхнув Ольгу Мільку і втік.

Ольга Мілька, потерпіла 

- Хворий різко, ось так мене штовхнув, і я впала, вдарившись головою об цю частину, а спиною тут було скло ще. Спиною розбила це скло. І відколки скла застрягли у мене в спині. Мене підняли, але стояти на ногах я на той момент не могла. Вони мене посадили на крісло-каталку і відвезли в реанімаційну палату.

Ілля Заїченко, головний лікар КМП «Диканська лікарня планового лікування»

- Так як вона вдарилася головою, розцінилося це як закриту черепно-мозкову травму, і плюс же була скальпована рвана рана спини, яку по тому, судячи, яка вона була, її прийшлося потім зашивать. Тобто надали первинну санітарну обробку рани. Положили її. І вона у нас лежала практично до самого ранку. Приводили її до тями.

У поліції кажуть: за нанесення легких тілесних ушкоджень молодику загрожує штраф або громадські роботи. 

Тим не менше, за день чоловік сам прийшов до потерпілої і вибачився. Каже: не розумів, що коїв. 

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Даний громадянин, зараз поліція з ним працює, відкрито кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України «Нанесення легких тілесних ушкоджень».

Ольга Мілька проведе на лікарняному 10 днів. На Диканській підстанції екстреної медичної допомоги кажуть: для них це суттєва втрата, адже мед.працівники вкрай необхідні. 

Стрічка новин