Телеканал «Центральний» забезпечить школярів відеоуроками

Карантин – час для самоосвіти, але як це зробити, якщо занять в школі немає? Очільник телеканалу «Центральний» підтримав ініціативу Міносвіти з реалізації на телебаченні масштабного освітнього проєкту для учнів, які навчаються вдома через карантин. Але для початкової школи матералів немає, тож телеканал почав зйомки відеоуроків для найменших. Невдовзі глядачі зможуть навчатися разом з «Центральним».

Зі зйомками допомагають освітяни. Вчитель початкових класів Ольга Хвостенко буде проводити уроки, але замість дітей цього дня – знімальна група, адже карантин, та ще й канікули. До початку зйомки ще є час, тривають останні приготування.

Генеральний директор телеканалу «Центральний» Олег Зонтов розповідає: у Полтаві відчули великий запит глядачів на освітній контент для початкової школи – 1-4 класів. Інтерактивних відео-уроків для цих учнів взагалі немає, хоча це – найбільш затребуваний сегмент. Обурюються і батьки, і вчителі, і самі діти не знають, що робити.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- З чого виникла така ідея? На телеканалі працюють ті, у кого є маленькі діти. Виникли труднощі з навчанням під час карантину. І виявилося, щоб для 5-9 класу є програми, а для першокласників немає нічого. І от виникла така ідея: знімати для наших дітей і транслювати в ефірі телеканалу.

Для вчительки це – перший досвід таких зйомок. Але говорить: будемо працювати. З початку старту Нової української школи довелося змінюватися і підлаштовуватися під нові стандарти, інтерактивні.

Ольга Хвостенко, вчителька початкових класів КЗ ЗОШ №5

- Подивитися на дітей новим поглядом. Це діти, з якими варто у всьому домовлятися. Це діти, яким варто довіряти і давати право вибору. Саме в цьому відрізняється навчання у НУШ від старої традиційної системи.

В міському управлінні освіти Полтавського МВК такий задум схвалюють. Кажуть, батьки малечі зацікавлені в такому продукті. 

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Той цикл відеоуроків, який сьогодні готується на каналі «Центральний», – це прекрасна іцініатива. І я дякую і телеканалу, і заступнику міського голови С.Нестулі за таку чудову ініціативу. Будемо вражати не тільки Полтаву, а всю Україну нашими професійними вчителями ну, і сподіваюся, що це стане при нагоді нашим дітям і батькам, адже щодня діти матимуть можливість з фаховим педагогом опанувати тему відповідно до програми.

Знімальна група телеканалу готує для вас цілий цикл програм для малечі початкової школи. Професійні вчителі з інтегрованими уроками. Ви будете не просто сидіти перед екранами, а й виконувати рухові активності, які передбачені уроком.

До того ж, телеканал готовий ділитися матеріалами з іншими телекомпаніями, які виявлять бажання отримати цей контент. 

Нехай діти навчаються вдома та будуть здоровими.

Стрічка новин