Надзвичайна ситуація: що відсьогодні запроваджується в Полтаві

Надзвичайна ситуація: що відсьогодні запроваджується в Полтаві

Заходи карантинної безпеки посилюватимуть і надалі. Нагадаємо, з 25 березня в Україні запроваджений режим надзвичайної ситуації.

Такий режим не означає обмеження у пересуванні містом та користування продовольчими магазинами, повідомив секретар Полтавської міської ради Олександра Шамота.

"Це означає, що діти мають сидіти вдома, що без потреба не потрібно виходити на вулицю. А якщо ви це робите, то лише для того, щоб придбати продукти і дотримуйтесь дистанції. З 26 березня ми починаємо інформування у дворах щодо карантинних заходів, ми плануємо розпочати обробку під’їздів, ми заборонимо користуватись дитячими, спортивними та ігровими майданчиками. Також розпочинаємо роботу по розгортанню блокпостів у Полтаві", – повідомив Олександра Шамота.

Також поліція отримає право штрафувати батьків, які нехтують карантином і виводять дітей на спортивні і дитячі майданчики. 

Відповідні рішення затвердили на комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Полтавській міській раді 26 березня, пишуть НП.

Стрічка новин