«Укрпошта» запровадила благодійну акцію в умовах карантину

Упродовж карантину «Укрпошта» безкоштовно доставлятиме лікарням засоби особистого захисту та інші необхідні матеріали. Таку благодійну акцію започатковано напередодні. Загалом поштові відділення працюють у звичному режимі, дотримуючись встановлених державою обмежень.

Перед входом до поштамту – невеличка черга, всього кілька чоловік. Вона швидко рухається. Тож людям не доводиться довго чекати. Пенсіонерка Віра Павлівна розповідає: у карантин намагається більше сидіти вдома. На вулицю виходить тільки, коли вкрай необхідно. На пошту ж прийшла, щоб отримати переказ від доньки.

Віра Павлівна, пенсіонерка

- Я тут буваю майже кожен місяць. Це дочка мене підтримує фінансово. Тут дуже гарний колектив. Вони так завжди ввічливо приймають. А карантин є карантин, що поробиш. Я й вдома стараюся сидіти.

Олена Деребко, оператор поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта»

- Зараз люди відповідальні, які бережуть своє здоров’я, сидять вдома. Приходять до нас клієнти виключно за такими послугами, як отримати пенсію, хто недоотримав. Хто переживає, що газетка не дійшла, – буває, пенсіонер зайде. І оплата комунальних послуг.

Керівник Полтавської дирекції «Укрпошти» Юрій Набасов каже, що робота пошти змінилася, але не суттєво.

Юрій Набасов, керівник Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

- Ми переглянули роботу поштових відділень. Години. Але в усьому іншому ми надаємо послуги. Більше того, із понеділка у нас з’явилася послуга доставки ліків. Кабінет Міністрів надав усім поштовим операторам, у тому числі і «Укрпошті», можливість доставляти ліки додому.

А віднедавна «Укрпошта» запровадила й благодійну акцію. Відтепер кожен охочий може за допомогою «Укрпошти» безоплатно надіслати засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних закладів України.

Юрій Набасов, керівник Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта»

- Кожна небайдужа людина, котра має можливість переслати у лікарні маски, бахіли, халати, респіратори. І «Укрпошта» зробить це для того, щоби працівники нашої медичної інфраструктури мали можливість допомагати пацієнтам. Ми сподіваємося, що буде попит.

Анатолій Васевич, кореспондент

- Посилки від благодійників, які надсилатимуться до медичних закладів області, позначатимуться спеціальною позначкою «У лікарню». Надсилатимуться вони безкоштовно.

Стрічка новин