Від сьогодні на водоймах Полтавщини діє заборона на вилов риби

Контролювати дотримання встановлених обмежень під час профілактичних заходів будуть водні поліцейські, а також патрулі у складі з дільничними офіцерами, працівниками груп реагування патрульної поліції та інспекторами Полтавського рибоохоронного патруля.
Строки дії заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у нерестовищах:
- Кременчуцьке та Кам’янське водосховище (у межах адміністративної території Полтавської області) – з 25 березня по 9 червня (включно);
- в інших рибогосподарських водних об’єктах (в межах підконтрольної території) – з 1 квітня по 20 травня (включно);
- у придаткових системах річок – з 1 квітня по 30 червня.
Заборона на лов раків діятиме з 1 квітня по 30 червня – в період виношування ікри та першої линьки.
На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, забороняється пересування всіх плавзасобів, проведення будівельних, днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт. На період весняно-літньої заборони в межах підконтрольної території на Кременчуцькому водосховищах і малих річках дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з блешнею з берега. Ліміт такого лову – до 3 кг риби на одну особу в межах населених пунктів, за винятком місць нерестовищ.
Про порушення правил рибальства та нерестової заборони або про факти незаконної реалізації риби (та інших водних біоресурсів) просимо повідомляти за номерами: (0536)74-03-90, 102 або на електронну адресу vodnapolicekrem@gmail.com. Або звертатися за адресою: м. Кременчук, вул. Лікаря О. Богаєвського 15/50. Також відому вам інформацію можна повідомити на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля (096) 907-50-08.
Нагадуємо, що за порушення правил рибальства передбачена адміністративна відповідальність (ст. 85 КУпАП). За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотної шкоди, передбачена кримінальна відповідальність (ст. 249 ККУ).