У Гадячі – нові підходи у вивченні англійської мови

Там намагаються зруйнувати стереотип, що вчити мову нелегко. Школу англійської Easy English заснувала мешканка с.Тепле Гадяцького району Інна Савченко. За заняттями для дітей і дорослих спостерігала наша знімальна група. Зйомки були зроблені ще до початку карантину. Нині ж школа працює дистанційно, у режимі он-лайн.

Керівниця Інна Савченко розповідає: ідея створити школу англійської виникла, коли ще навчалася в університеті. Мрією поділилася із чоловіком. І він її підтримав. Згодом задумане втілила у життя. Проєкт вдався. Успішно працює уже два роки. Втім, щоразу відчуваєш себе, наче на екзамені, зізнається жінка.

Інна Савченко, керівниця школи англійської Easy English 

- Коли на тебе дивляться шість дорослих людей, звісно, перше заняття, це – оціночне заняття, у першу чергу, мене, як спеціаліста, як людину. Дуже хвилюючий, виправдати сподівання, показати свій професіоналізм.

У школі навчають і дітей, і дорослих.

Інна Савченко, керівниця школи англійської Easy English 

- Дуже багато дорослих приходять із стереотипом: я не знаю англійську, у мене немає здібностей до мов, у школі вчив і нічого не вивчив. Але, попрацювавши із нами, розуміють, що все реально, все можливо, якщо у тебе є ціль і мета, до якої ти прагнеш.

Для Гадяча – це новий досвід і зовсім новий підхід у навчальному процесі, стверджує вчителька.

Інна Савченко, керівниця школи англійської Easy English 

- Це зовсім відрізняється від шкільних занять, від індивідуальних занять, від репетиторства. Усім було цікаво спробувати. Бачучи ефективність, професіоналізм, люди залишалися.

Найперша мотивація вчити англійську, вважає Інна Савченко, – виключно для себе. А не для батьків, рідних, чи країни, куди збираєшся їхати. Тільки тоді буде бажаний результат.

Інна Савченко, керівниця школи англійської Easy English 

- Для себе – найперша мотивація, яка потрібна. Усе, що ми робимо, треба робити, передусім, не для когось, а для себе, для свого розвитку і самовдосконалення.

Втім, і самі вчителі теж постійно самовдосконалюються.

Інна Савченко, керівниця школи англійської Easy English 

- Завжди розвиваємося, самовдосконалюємося, відвідуємо семінари. Тобто, розвиваємося у професійному плані. Завжди хочеться зробити якесь нововведення, ігри, щось таке незвичне, щоб діти і дорослі розуміли, що вони ідуть за цікавими знаннями.

Зараз у школі, окрім дорослих, навчається більше 50 дітей віком від чотирьох років. За роботу на заняттях діти отримують стікери. В кінці року їх підраховують і учням вручають подарунки. Це теж є своєрідним стимулом у роботі. Поки що заклад, як і всі подібні йому, на карантині. Але ні вчителі, ані учні часу не гаять. Заняття уже другий тиждень тривають в онлайн-режимі.

Стрічка новин