Карантин чи додаткові канікули для школярів?

З моменту початку карантину в країні у малечі з'явилося багато вільного часу, адже за партою сидіти не потрібно, дистанційне навчання та прогулянки на вулиці. У Кременчуці вже заборонили використовувати дитячі та спортивні майданчики у зв'язку з поширенням коронавірусу. Чи буде аналогічна практика у Полтаві, дивіться у наступному сюжеті.

Анна Ружін, кореспондентка  

- У Кременчуці заборонили користуватися дитячими майданчиками у скверах, парках та на прибудинкових територіях. Зробили це у зв'язку з поширенням інфекції коронавірусу. Що думають про це у Полтаві? Хотіли поспілкуватися з полтавськими батьками, і для цього приїхали на один із дитячих майданчиків. Але, тільки побачивши камеру, батьки з дітьми з майданчика зникли.

Інформація про заборону розміщена на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

Дотримуйтеся вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодачих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)». ШТРАФ від 17 000 грн до 51 000 грн. Бережіть дітей від коронавірусу!

У Полтавській міській раді повідомили, що поки що такої заборони не буде. Наразі вся відповідальність – на свідомості батьків. 

Віталій Улибін, керівник пресслужби Полтавської міської ради

- Наразі управління ЖКГ обробляє всі майданчики дизінфекторами, щоб убезпечити дітей та їх батьків від можливого інфікування.

У поліції наголошують: карантин – не канікули. І місце дітей – не на вулиці. Батьки повинні займатися дозвіллям малечі.

Ірина Карюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП у Полтавській області

- На жаль, за час карантину маємо таку сумну статистику, як зникнення неповнолітніх, отруєння алкоголем, продаж тютюнових виробів неповнолітнім. А також травмування дітей. Тож, контроль з боку батьків за діями та місцем знаходження дітей для нас – на першому місці.

Стрічка новин