Ілля Кива: підвезення медичних масок захисту для лікарів – це те, що може врятувати життя!

Їх і привіз народний депутат фракції «Опозиційна платформа – За життя» на станцію швидкої медичної допомоги.

Підвіз засобів захисту в лікарні в умовах повсюдного їх дефіциту при епідемії коронавірусу – допомога співвітчизникам, яка може врятувати життя. Про це народний депутат фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Ківа заявив в ході відвідин Полтавської станції швидкої медичної допомоги.

Ілля Кива, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Сьогодні ми привезли сюди 3 тисячі масок, і це не подарунок, а прояв громадянської позиції. І ми їх не просто купуємо, нам доводиться шукати і добувати їх! Адже буквально 2 тижні тому «бариги» вивезли 980 тисяч тонн масок за кордон і залишаються безкарними. А сьогодні була затримана фура, яка вивозила захисні халати. Подібних людей, причетних до торгівлі на крові і болю, потрібно не просто судити, а потрібно стратити за зраду, саботаж і диверсію по відношенню до свого народу!

 При цьому Ілля Ківа підкреслив: «Кожен з нас повинен зрозуміти, що від його дій і позиції залежить майбутнє нашої країни».

Політик подякував лікарям, «які знаходяться на вістрі атаки, на передовій», і закликав українців дотримуватися карантину.

Ілля Кива, очільник Полтавської міської партійної організації «ОПЗЖ»

- Системна робота, дотримання карантину і дистанції дасть нам можливість подолати ту хворобу, яка руйнує не тільки Україну, а й весь світ. Основна вимога - дотримуватися правил. Величезне спасибі медикам, які, незважаючи ні на що і всупереч усьому, виконують свою роботу, а значить - дають можливість нам жити!

Стрічка новин